تاریخ دقیق انتشار قسمت چهارم بازی The Walking Dead منتشر شد

توسط علی پورمرادی در ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۵

شرکت Skybound، تاریخ عرضه آخرین قسمت بازی The Walking Dead را تایید کرد که پایان ماجراجویی های «کلمنتاین» در آن مشخص می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

ماه قبل، هنگام عرضه قسمت سوم بازی The Walking Dead، در منوی آن تاریخ عرضه قسمت چهارم این بازی برای ۶ فروردین ۱۳۹۸ نوشته شده بود و با اینحال شرکت Skybound تا به امروز این تاریخ عرضه را تایید نکرده بود. امروز بالاخره این شرکت این تاریخ عرضه را برای قسمت چهارم این بازی تایید کرد. قسمت چهارم و پایانی این بازی که Take Us Back نام دارد، در تاریخ ۶ فروردین برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. پس از سال‌ها بازی در نقش کلمنتاین، بالاخره در این قسمت شاهد پایان راه سفر او خواهیم بود. با این که استودیو Telltale وسط ساخت بازی منحل شد، خوب است که می‌بینیم که بالاخره این پروژه توسط تیم اصلی در شرکت Skybound به اتمام می‌رسد.

علاوه بر تاریخ عرضه‌ی بازی The Walking Dead، شرکت Skybound اعلام کرد که نسخه‌ی فیزیکی جدیدی از Walking Dead: The Final Season به همراه قسمت جدید آن عرضه می‌شود. نسخه فزیکی این بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: