بازی کراس‌فایر کلاسیک

بازی کراس‌فایر کلاسیک به صورت رسمی در ایران عرضه می‌شود

توسط دنیای بازی در ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۷

بازی کراس‌فایر کلاسیک، پرکاربرترین بازی شوتر اول شخص آنلاین و رایگان جهان است که به زودی در ایران منتشر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی آریو، سرعت اکشن بالا، تمرکز فوق‌العاده برای بالانس نگه داشتن بازی و پشتیبانی همه‌جانبه از کاربران سبب شده تا کراس‌فایر با داشتن بیش از ۶۶۰ میلیون کاربر ثبت‌نام شده تا پایان ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸ میلادی، بالاتر از عناوین سرشناسی هم‌چون Dungeon Fighter Online، PUBG و حتی بازی Fortnite، بتواند عنوان پرکاربرترین بازی جهان را به خود اختصاص دهد.

بازی کراس‌فایر کلاسیک در سال ۲۰۱۴ با ۱.۳ میلیارد دلار فروش، عنوان پرفروش‌ترین بازی جهان را به خود اختصاص داد و طی سال‌های اخیر نیز با ادامه همین روند، همواره جز سه بازی پرفروش‌ جهان بوده است.

ایران، انتخاب جدید کراس‌فایر برای کشورگشایی

کراس‌فایر هیچ‌گاه دست از کشورگشایی‌های خود برنداشته و این‌بار نیز قصد ورود و تسخیر منطقه‌ای جدید از جهان را دارد. منطقه‌ای که «ایران» نام داشته و قرار است به کمک فروشگاه «آریو» فتح شود.

آریو پلتفرم توسعه و انتشار دیجیتال بازی‌های ویدیویی است و به واسطه شناخت و نفوذی که در بازار بازی‌های ویدیوی ایران دارد، به عنوان نماینده رسمی و بین‌المللی کراس‌فایر انتخاب شده تا مسئولیت توزیع و انتشار پرکاربرترین بازی جهان را به عهده بگیرد.

این بازی به زودی منتشر خواهد شد و برای اطلاع از اخبار آن و پیش ثبت‌نام می‌توانید از طریق سایت رسمی گیم کراس‌فایر کلاسیک در ایران اقدام کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید