تماشا کنید: نمایش داستان و جهان Metro Exodus در تریلری جدید

توسط مهدی صبح در ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۵

تنها دو هفته با انتشار بازی Metro Exodus فاصله داریم و بازی‌سازان تصمیم گرفتند تا با انتشار تریلری جدید از بازی، انتظار را برای طرفداران آن دشوارتر کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

تریلری جدید از بازی Metro Exodus منتشر شده که بیش از ۵ دقیقه طول دارد. طی این تریلر نگاهی به جهان بازی، داستان آن، شخصی‌سازی اسلحه‌‌ها، روند مختلف پیش‌بردن بازی و موجودات ترسناک و جهش‌یافته بازی می‌اندازیم.

بازی Metro Exodus یک بازی کاملا جهان‌باز نیست؛ اما عنوانی اکشن و ماجراجویی است و داستانی خطی بسیار بزرگ و بسیار پیچیده دارد. در ادامه جزئیاتی از بازی را از زبان Deep Silver می‌شنویم:

سال ۲۰۳۶ است. ۲۵ سال از جنگ هسته‌ای که زمین را نابود کرد، می‌گذرد و هزاران بازمانده در تونل‌‌های مترو، در زیر شهر مسکو برای بقا می‌جنگند. آن‌ها با عناصر سمی دست و پنجه نرم کردند، با حیوانات جهش‌یافته و پدیده‌ های فوق‌طبیعی مبارزه کردند و از آتش جنگ‌های داخلی رنج برده‌اند. اما حالا در نقش Artyom شما باید از تونل‌های مترو فرار کنید و گروهی از رنجرهای اسپارتان را به سمت ماجرایی شگفت‌انگیز هدایت کنید. در این سفر شما در جستجوی زندگی جدید در شرق، در زمینی آخرالزمانی قدم خواهید زد که در گذشته با نام روسیه شناخته می‌شده است.

لیست عناوین مطلب

امکانات بازی Metro Exodus:

سفری شگفت‌انگیز را شروع کنید: از Aurora استفاده کنید، قطاری که اصلاح شده و با بخار کار می‌کند. با این قطار به همراه چندین بازمانده به دنبال زندگی جدید در شرق باشید.

تجربه بازی Sandbox Survival: داستانی متمرکز در کنار تجربه گیم‌پلی مشابه عناوین کلاسیک Metro همراه با سطوح غیرخطی.

جهانی زیبا و خطرناک: شاهد طبیعت وحشی آخرالزمانی روسیه، روزهای خیره‌کننده، چرخه‌های شبانه روز و آب و هوایی متغیر باشید.

مبارزات مرگبار و بی‌صدا: از آیتم‌های مختلف برای ساخت سلاح‌ هایی دست‌ساز با ظاهری شخصی استفاده کنید تا در مبارزات هیجان‌انگیز و تاکتیکی در مقابل انسان‌ها و جهش‌یافته‌ها پیروز باشید.

سرنوشت هم‌رزمانتان گروی انتخاب‌های شماست: تمام همراهان‌تان قرار نیست در این سفر جان سالم به در ببرند. انتخاب های شما روی سرنوشت هم‌رزمانتان تاثیرگذار است.

فضای رمزآلود و ترسناک: سوسوی شمعی در تاریکی، صدای نفس‌ها هنگام یخ زدن ماسک گازتان و صدای فریاد یک جهش‌یافته در باد، باعث می‌شود طوری محو بازی و ترس از آن شوید که در هیچ بازی دیگری تجربه نکردید.

بازی Metro Exodus در روز ۱۵ فوریه برای PC، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد. نسخه PC آن تا سال ۲۰۲۰ فقط روی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس خواهد بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: