معرفی المان‌های جدید گیم‌پلی و منطقه Sky Island در جدیدترین تصاویر از عنوان One Piece: World Seeker

توسط صفا معتمد در ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۲:۴۵

در کمتر از دو ماه مانده به عرضه One Piece: World Seeker، نامکو باندای تصاویر جدیدی از این عنوان منتشر کرد. در حالی که تصاویر قبلی روی مبارزه ها و شخصیت ها تمرکز کرده بود، تصاویر منتشر شده جدید بر سایر المان‌های گیم‌پلی و همچنین Sky Island (زندانی که بخشی از داستان در آن اتفاق می‌افتد) تمرکز کرده‌اند. برای دیدن تصاویر و خواندن آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

یکی از این تصاویر مربوط به سیستم Karma است. طبق گفته سازندگان، این سیستم رابطه ی بازیکن با شخصیت‌های مختلف را در طول ماجرا دنبال می‌کند. صمیمی شدن با هر شخصیت، ماموریت‌های ویژه‌ی آن شخصیت را آزاد می‌کند که به شخصیت‌پردازی بهتر و پویا شدن جهان One Piece: World Seeker کمک می‌کند.

یکی از تصاویر نقشه‌ی گنج را نشان می‌دهد و احتمالا به این معنی است که بازیکنان می‌توانند نقشه‌های گنج بسیاری را در دنیای One Piece: World Seeker پیدا کنند. این نقشه‌ها باعث می‌شوند بازیکنان نقاط مختلف مپ پهناور بازی را برای یافتن گنج و دست‌یابی به آیتم‌های ویژه جستجو کنند. همان‌طور که گفته شد یکی از تصاویر Sky Island را نشان می‌دهد، منطقه‌ای شناور که بازیکنان می‌توانند در طول بازی بارها به آن‌جا بروند.

One Piece: World Seeker یک بازی اکشن جهان باز است که در آن Monkey D. Luffy به گشت‌وگذار در Prison Island می‌پردازد، مکانی جنگ‌زده که توسط Navy در حال بازسازی شدن است. این بازی توسط استودیوی Ganbarion ساخته می‌شود، استودیویی ژاپنی که سابقه ی توسعه عناوینی همچون Pandora’s Tower، One Piece: Unlimited Word RED و Dragon Ball Fusions را دارد.

عنوان One Piece: World Seeker قرار بود در سال ۲۰۱۸ عرضه شود اما توسط باندای نامکو تاخیر خورد تا بتواند سطح انتظارات هواداران را برآورده کند. در آبان ماه از تاریخ عرضه جدید به همراه تریلر جدید این عنوان به‌طور رسمی رونمایی شد. به جز ویدئوی سینماتیک آغازین این بازی، اطلاعات دیگری در دسترس نیست.

تصاویر منتشر شده را می توانید در پایین مشاهده کنید. One Piece: World Seeker در تاریخ ۲۴ اسفند بر روی PC، Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: