Nintendo Switch Online بیش از ۸ میلیون مشترک دارد

توسط پوریا رحیمیان فرد در ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۱:۰۰
طبق اخرین اخبار بازی، شرکت نینتندو می‌گوید که درپی موفقیت سرویس‌های Nintendo Switch Online در سه ماهه اول عرضه‌ی آن‌، قصد گسترش این سرویس‌ها را دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت نینتندو، آخرین گزارش های مالی خود را برای سه ماهه سوم سال جاری میلادی منتشر کرده است و در این روند، آمار جالبی در مورد وضعیت کنونی Nintendo Switch Online ارائه شده است.
از زمان راه اندازی این سرویس در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸، شرکت نینتندو گزارش داد که Nintendo Switch Online بیش از ۸ میلیون مشترک داشته است. این بدان معنی است که تقریبا یک سوم از تمام صاحبان فعلی کنسول نینتندو سوئیچ در حال حاضر در این سرویس عضویت دارند. علاوه بر این، نینتندو مشخص کرده است که این آمار، شامل مشترکینی که به صورت رایگان یا موقت از خدمات این سرویس بهره‌مند می‌شدند نمی‌شود.
شرکت نینتندو در گزارش مالی خود می گوید که به دنبال اضافه کردن مزایای بیشتری به سرویس Nintendo Switch Online است. همانطور که می‌دانید، کسانی که در حال حاضر مشترک این سرویس هستند قادر به استفاده از مزایای بازی‌های آنلاین می‌باشند و در کنار آن می‌توانند تعدادی ازعناوین NES را هم انجام دهند. همچنین نینتندو در گزارش خود اعلام کرده که با توجه به اهداف این شرکت در جهت فراهم کردن بازی‌های بیشتر، ویژگی‌های بیشتر و سرگرمی بیشتر برای دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ،  آن‌ها در حال تلاش برای گسترش خدمات ارائه شده هستند.
گفتن اینکه این مزایای جدید چه جیز‌هایی می‌تواند باشد سخت است. شرکت نینتندو بدون شک به اضافه کردن بازی‌های NES به سرویس فعلی ادامه خواهد داد. همانگونه که اینکار را در ماه‌های ابتدایی عرضه Nintendo Switch Online انجام داده. گام منطقی بعدی میتواند ارائه پیشنهادات ببیشتر به  کسانی که از دیگر کنسول‌های نینتندو از گذشته استفاده می کرده‌اند باشد. به عنوان مثال، اگر بازی های SNES نیز به سرویس ملحق شوند، مطمئنا میتواند برای کسانی که تابه حال اشتراک Nintendo Switch Online را خریداری نکرده‌اند بسیار جذاب باشد.
 Nintendo Switch Online هنوز مراحل ابتدایی خود را سپری می‌کند و شرکت نینتندو بدون شک ویژگی‌های جدیدی را به این سرویس در طول زمان اضافه خواهد کرد. انتظار می‌رود هرچه پیش‌ می‌رویم، بیشتر در مورد برنامه‌های شرکت نینتندو در رابطه با سرویس Nintendo Switch Online بشنویم.
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: