عرضه بازی موبایلی Mario Kart Tour به تابستان سال ۲۰۱۹ موکول شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۹:۲۸

طبق آخرین اخبار بازی، به نظر می‌رسد عرضه بازی موبایلی شرکت نینتندو که تحت عنوان Mario Kart Tour شناخته می‌شود، به تابستان سال ۲۰۱۹ موکول شده است. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Mario Kart Tour برای اولین بار در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸ توسط شرکت نینتندو معرفی شد و طبق برنامه قرار بود در ماه مارچ ۲۰۱۹ به صورت رسمی برای کنسول نینتندو عرضه شود اما به نظر می‌رسد شرکت نینتندو تغییراتی در برنامه‌ی خود ایجاد کرده و عرضه‌ی این بازی را به تابستان سال جاری موکول کرده است.

شرکت نینتندو بابت دلیل تأخیر عرضه بازی Mario Kart Tour گفت که به خاطر یک سری مسایل کیفی و همچنین پشتیبانی بهتر بازی بعد از عرضه‌ی آن، باید یک سری کارهایی انجام بگیرد که در نتیجه، عرضه‌ی بازی را کمی بi تأخیر می‌اندازد. دلیل این احتیاط به زمان عرضه بازی موبایلی Super Mario Run برمیگردد که به خاطر عدم پشتیبانی کافی از سوی شرکت نینتندو، این عنوان با شکست مواجه شد.

البته این خبر برای سرمایه‌گذاران این شرکت زیاد هم خوشایند به نظر نمی‌رسد چرا که پیش از این، شرکت نینتندو پیش‌بینی خود از آمار فروش کنسول نینتندو سوییچ را در سال مالی ۲۰۱۹، از ۲۰ میلیون به ۱۷ میلیون کاهش داد و باید دید واکنش این شرکت در قبال این قضایا چه خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: