سرویس PlayStation Plus

بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس برای این ماه اعلام شد

توسط علی پورمرادی در ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۱:۴۲

طبق آخرین اخبار بازی، درحالیکه تنها یک هفته با معرفی دور بعدی بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس (PS Plus) فاصله داریم، شرکت بازی سازی سونی (Sony Interactive Entertainment) نیز بازی‌های رایگان ماه فوریه (از اواسط بهمن تا اوایل اسفند) را معرفی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بنظر میرسد که ماه فوریه برای اعضای سرویس پلی استیشن پلاس ماه فوق‌العاده‌ای باشد، چرا که بازی های رایگان این ماه شامل بازی For Honor، ساخت استودیو یوبیسافت، فصل اول بازی Hitman، ساخت استودیو IO Interactive’s، بازی Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots و Iron Galaxy’s Divekick ساخت شرکت کونامی Konami و چند بازی دیگر می‌شود.

روی هم رفته ماه فوریه برای این سرویس ماه مهمی خواهد بود، چراکه حافظه‌ی ابری سرویس پلی استیشن پلاس از ۱۰ گیگ به ۱۰۰ گیگ افزایش یافته، که این مورد به خصوص برای کاربرانی که هارد ۲ ترابایتی دارند سودمند خواهد بود. مهمترین نکته ماه فوریه این است که، این ماه، آخرین ماهی خواهد بود که بازی های پلی استیشن ۳ و «پلی استیشن ویتا» (PS Vita) در سرویس پلی استیشن پلاس قرار میگیرند. این تغییر بسیار قابل توجه است، زیرا بازی‌های رایگان پلی استیشن ۳ از سال ۲۰۱۰ تا کنون در سرویس پلی استیشن پلاس قرار داشته و این تصمیم از جانب شرکت سونی نشان دهنده آن است که این شرکت دارد به سوی جلو گام برمی‌دارد. شما عزیزان میتوانید لیست کامل بازی های رایگان پلی استیشن پلاس را در زیر مشاهده کنید.

(For Honor (PS4
(Hitman: The Complete First Season (PS4
(Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3
(Divekick (PS3 and PS Vita
(Gunhouse (PS Vita and PS4
(Rogue Aces (PS Vita and PS4

در حالی که دور بعدی بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در تاریخ ۱۴ اسفند در این سرویس قرار میگیرند، اما کاربران همچنان می‌توانند بازی‌های مربوط به کنسول پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا را تا تاریخ ۱۷ اسفند دانلود کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: