لباس‌های مبارزان در بازی Mortal Kombat 11 تنها جنبه تزئینی خواهد داشت

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۲:۱۹

طبق آخرین اخبار بازی،‌ آقای «ترور تراب» (Trevor Traub)، تهیه کننده فنی بازی «مورتال کامبت ۱۱» (Mortal Kombat 11)، اعلام کرده است که لباس‌های مخصوص مبارزه در این بازی تنها جنبه تزئینی خواهند داشت و تأثیری در روند مبارزه ندارند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

از زمان معرفی بازی مورتال کامبت تا کنون، شاهد انتشار اطلاعات زیادی در رابطه با آن از سوی استودیو NetherRealm بودیم. امروز هم این استودیو اعلام کرده که سیستم لباس‌های مخصوص مبارزه که پیشتر در بازی قبلی این شرکت یعنی Injustice ۲ شاهد آن بودیم به این بازی خواهد آمد. در رابطه با این سیستم باید گفت که کاربران می‌توانستند با تغییر و شخصی سازی این لباس‌ها، قدرت‌ها و نیروی‌های جدیدی را به مبارز خود اضافه کنند که البته این مسئله ضعف‌هایی نیز داشت! برای مثال، اگر کاربری قصد داشت نیرو‌های خاصی به مبارز خود اضافه کند، مجبور بود آیتم‌های زیادی به لباس اضافه کند که این مورد اغلب باعث مضحک شدن لباس می‌شد.

در مصاحبه‌ی اخیر آقای ترور تراب، ایشان در رابطه با سیستم لباس بازی توضیحاتی ارائه کرد که خلاصه‌ای از مهم‌ترین بخش‌های آن به شرح زیر است.

یکی از فرق‌های اساسی بین بازی‌های Injustice 2‌ و مورتال کامبت ۱۱ این است که خود لباس تنها جنبه تزئینی دارد و تأثیری در قدرت مبارزان نخواهد داشت. البته راه‌هایی وجود خواهد داشت که حرکات و قدرت‌های مبارزان را تغییر داد و ما آن را افزونه می‌نامیم و این افزونه‌ها هستند که تفاوت‌ها را رقم می‌زنند و نقش اساسی در روند بازی خواهند داشت. این افزونه‌ها نیز از طریق لوت‌ها و جوایزی که کاربران در طول بازی دریافت می‌کنند بدست می‌آیند. کاربران همچنین در شخصی سازی شخصیت‌هایی که انتخاب می‌کنند آزادی بسیاری دارند و کاربران دیگر نیز میتوانند این شخصی سازی‌ها را تماشا کنند.

آقای ترور تراب در بخش دیگری از مصاحبه‌ی خود، در رابطه با جزئیات بازی نیز اطلاعاتی منتشر کرد که خلاصه‌ای از متن مصاحبه، به شرح زیر است.

روند داستانی بازی بی نظیر است! آقای اد بون ۲۶ سال است که بخش داستانی این سری بازی را می‌نویسد و همه‌ی ما در این استودیو بسیار هیجان زده‌ایم تا آن را هرچه زودتر برای شما منتشر کنیم تا ببینید تا کجا پیش می‌رود. در بخش پایانی بازی مورتال کامبت ایکس، «ریدن» (Raiden) سر از تن «شینوک» (Shinnok) جدا کرد. طبق نقشه‌ای که «کرونیکا» (Kronica) در سر داشت، قرار نبود اتفاقی برای شینوک بیفتد و مرگ او به هیچ عنوان بخشی از برنامه‌های کرونیکا نبود اما این اتفاق افتاد و کرونیکا از این بابت بسیار عصبانی است و حالا میخواهد آن را جبران کند. او در این راه با «گراس» (Geras) همراه می‌شود که در واقع نقش خدمت کار کرونیکا را خواهد داشت و دستورات اورا انجام میدهد. همانطور که پیشتر اعلام شد، گراس توانایی کنترل زمان را دارد و میتواند از شن و ماسه، برای خود اسلحه بساز و از این طریق نیز دشمنان خود را از سر راه بر می‌دارد.

با تصمیم زیرکانه‌ای که استودیو NetherRealm در رابطه با بازی مورتال کامبت ۱۱ اتخاذ کرده، و همچنین صحبت‌های اخیر آقای «اد بون» (Ed Boon)، تهیه کننده سری‌ بازی‌های مورتال کامبت، در رابطه با خرید درون برنامه‌ای این بازی و تغییرات خوبی که در آن اعمال شده، به نظر می‌رسد این استودیو بتواند درصد خریدهای درون‌ برنامه‌ای را تا حدود زیادی افزایش دهد.

لازم به ذکر است بازی مورتال کامبت ۱۱، طبق برنامه قرار است در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ (۳ اردیبهشت ۹۸)، توسط شرکت برادران وارنر، برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: