کنسول نینتندو سوییچ

اکثر دارندگان کنسول نینتندو سوییچ صاحب کنسول‌های دیگر هستند

توسط Erfan_Belmont در ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۳:۲۰

طبق آخرین اخبار بازی‌ها، گروه NPD به تازگی گزارشی را منتشر کرده که نشان می‌دهد بسیاری از دارندگان کنسول نینتندو سوییچ صاحب کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان هستند. برای ادامه خبر با دنیای بازی همراه شوید.

موفقیت کنسول نینتندو سوییچ در بازار، بدون موفقیت دیگر پلتفرم‌ها محقق نمی‌شد. کنسول پلی استیشن ۴ هم اکنون فروش بسیار خوبی داشته و تاکنون پرفروش‌ترین دستگاه بازی نسل هشتم بوده و کنسول نینتندو سوییچ هم باقدرت در حال شکستن رکوردهاست. اکنون یک گزارش توسط گروه NPD منتشر شده که نشان می‌دهد که بسیاری از افراد، کنسول نینتندو سوییچ را همراه با یک کنسول دیگر خریداری کرده‌اند.

آقای «مت پیسکتلا» (Mat Piscatella)، تحلیلگر گروه NPD در این گزارش گفته است که درصد افرادی که در کنار کنسول نینتندو سوییچ، حداقل یک کنسول دیگر دارند، بسیار بالاست. او در طی یک پست توئیتری گفت که در آمریکای شمالی، بیش از پنجاه درصد افرادی که کنسول نینتندو سوییچ دارند، در کنار آن یک پلی استیشن ۴ هم دارند. این درحالیست که بیش از چهل درصد افراد دیگر هم در کنار کنسول نینتندو سوییچ یک کنسول ایکس باکس وان خریداری کرده‌اند.

توجه داشته باشید که نوع کارکرد کنسول نینتندو سوییچ با کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان بسیار متفاوت است و این کنسول علاوه بر یک دستگاه خانگی، یک دستگاه قابل حمل نیز هست. اکنون روشن است که در مواقعی که امکان بازی با کنسول‌های خانگی فراهم نیست، بازی کردن با آن می‌تواند یک جایگزین مناسب باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: