بازی Kingdom Hearts 3 در ژاپن دو برابر بازی Resident Evil 2 فروش داشته است

توسط مهدی هفته خانک در ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۵

در حالی که بازی Kingdom Hearts 3 قبل از انتشار در سطح جهانی، چند روز زودتر در دسترس ژاپنی‌ها قرار گرفت، موفق شد با دو برابر فروش بهتر به نسبت بازی Resident Evil 2، فروش بسیار خوبی را در وطن خود تجربه کند. برای دریافت آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه باشید.

بالاخره Kingdom Hearts 3 به صورت بین المللی منتشر شد و در حالی که افراد زیادی به تازگی، تجربه ی این عنوان را شروع کرده‌اند، ژاپنی‌ها از ۵ بهمن به این بازی دسترسی داشتند. طی این ۵ روز، تعداد نسخه‌های فیزیکی به فروش رفته از بازی Kingdom Hearts 3 در بازار ژاپن، دو برابر بازی Resident Evil 2 بوده است.

طبق آمار ارائه شده توسط Media Create، بازی Resident Evil 2 که همانند بازی Kingdom Heart 3، در تاریخ ۵ بهمن منتشر شد، تا کنون موفق به فروش ۲۵۲.۸۴۸ نسخه در بازار های داخلی شده است؛ این درحالیست که بازی Kingdom Hearts 3 تا به حال، ۶۱۰.۰۷۷ نسخه فروخته است. لازم به ذکر است، فقط نسخه های فیزیکی این دو بازی (شامل نسخه ی های ویژه و معمولی) برای ثبت این آمار در نظر گرفته شده‌اند. با در نظر گرفتن این موضوع که آمار منتشر شده از سوی Media Create، فروش این دو بازی را در بازه‌های ۵ تا ۸ بهمن محاسبه کرده، میبینیم که Kingdom Heart 3 توانست تنها در مدت زمان سه روز، به همچین فروش فوق‌العاده‌ای دست پیدا کند. البته باید گفت طرفداران سری بازی‌های Kingdom Hearts، بیش از یک دهه برای عرضه نسخه‌ی سوم انتظار کشیده اند و خب همین موضوع، مزید بر علت شد تا این بازی بتواند فروش خوبی را تجربه کند.

چند روز پیش آقای «شینجی هاشیمیتو» (Shinji Hashimoto)، خالق سری بازی‌های Kingdom Hearts، طی پیامی احساسی به مناسبت انتشار نسخه‌ی سوم این بازی گفت که باعث افتخار بوده که از زمانی که Kingdom Hearts فقط یک ایده بود تا به اینجای کار، همراه این بازی بوده و صمیمانه از تمامی طرفداران تشکر کرد.

در رابطه با امتیازات بازی Kingdom Heart 3 باید گفت که میانگین متای بازی هم اکنون بر اساس ۳۶ نقد و بررسی، به عدد قابل قبول  ۸۸ رسیده است. شما عزیزان می‌توانید نمرات منتشر شده از این عنوان را نیز در این لینک بررسی کنید.

در آخرین اخبار مربوط به بازی Resident Evil 2 نیز، قرار است بسته الحاقی جدیدی تحت عنوان Ghost Survivor در ماه آینده برای این بازی منتشر شود. این بازی هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین بازی Kingdom Hearts 3 نیز هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است. منتظر نقد و بررسی اختصاصی این بازی از وب‌سایت دنیای بازی باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: