تماشا کنید: گیم‌پلی شخصیت Hunk در بازی Resident Evil 2

توسط مهدی صبح در ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۰:۰۰

برای این‌که از محتوای اصلی دور نشویم، Resident Evil 2 Remake‌ شامل بخشی با نام چهارمین بازمانده است که به عنوان شخصیتی با نام Hunk بازی می‌کنیم. تریلر جدیدی منتشر شده که مبارزه این قهرمان با گروه‌ نامردگان را نمایش می‌دهد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

تریلری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، یک گیم پلی از بخشی با نام چهارمین بازمانده نشان می‌دهد که این بخش به عنوان جایزه در دسترس ما قرار خواهد گرفت. در این تریلر Hunk را می‌بینیم که با دشمنان مختلفی روبه‌رو می‌شود. دشمنانی از قبیل زامبی‌های معمولی، سگ‌های زامبی، Lickers و یکی از ترسناک‌ترین مردهایی که می‌توان در یک کت نظامی دید. در آخر نیز قهرمان‌مان را می‌بینیم که به شکل ترسناکی خورده می‌شود.

 

دسترسی به بخش چهارمین بازمانده

برای آن‌که بخش چهارمین بازمانده را باز کنید و با شخصیت Hunk نقش‌آفرینی کنید، باید در ابتدا بازی اصلی را با شخصیت‌های Leon یا Claire تجربه کنید. زمانی که این کار را کردید، باید برای دومین بار بازی کنید اما این بار با شخصیت دیگر و پس از آن، بخش چهارمین بازمانده در دسترس‌تان قرار خواهد گرفت.

در Resident Evil 2 Remake اگر بتوانید بخش چهارمین بازمانده را به اتمام برسانید، نوبت می‌رسد به تجربه بازی به عنوان توفو (یک خوراکی به شکل پنیر). دقیقا همانند Resident Evil 2 اصلی، در Resident Evil 2 Remake نیز بخشی با نام توفوی بازمانده را داریم. در این بخش شما می‌توانید به عنوان یک توفوی غول پیکر به تجربه بازی بپردازید. نکته جالب این که توفویی که در بازی مشاهده می‌کنید، از اسکن کردن یک توفوی واقعی به‌دست آمده است.

بازی Remake Resident Evil 2 برای PS4، Xbox One و PC منتشر شده است و در دسترس کاربران قرار گرفته است. نظر شما چیست؟ حاضرید آن قدر بازی کنید تا به عنوان یک توفو نقش‌آفرینی کنید؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: