آمار جهانی Resident Evil 2 نشان می‌دهد بازیکنان زمان زیادی صرف گشت‌وگذار و حل پازل‌ها کرده‌اند

توسط صفا معتمد در ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

به محض اجرا شدن Resident Evil 2 باید پاسخ دهید که تمایل به اشتراک گذاشتن آمارتان در شبکه RE NET. را دارید یا خیر. این شبکه آمار بازی کردن شما را به صفحه آمار جهانی (که لحظه به لحظه رو به افزایش است) اضافه می‌کند. مدتی پیش اعلام شد که بیش از ۳ میلیون نسخه ازین عنوان به فروش رفته است اما اکنون می‌خواهیم نگاهی به نحوه بازی کردن بازیکنان بندازیم؛ آمار جالبی از هفته نخست به جا مانده است. برای مشاهده این آمار با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

طبق آمار جهانی، %۷۹ از بازیکنان برای نخستین بار بازی را با Leon شروع کرده‌اند؛ ۱,۹۹۷,۵۶۰ بار Leon انتخاب شده در حالی که آمار رقم ۱,۰۶۳,۸۸۳ را برای Claire نشان می‌دهد. افرادی که با Leon بازی را شروع کرده‌اند ۵۹۰,۳۶۷ دفعه بازی را به اتمام رسانده‌اند و افرادی که Claire انتخاب کرده‌اند نیز توانسته‌اند ۳۴۱,۰۵۹ دفعه بازی را به اتمام برساند.

برای کل مدت زمانی که بازیکنان سرتاسر جهان مشغول بازی کردن بوده‌اند، آمار خیره کننده‌ی ۱۸۵۴ سال/ ۳۵۴ روز/ ۲۲ ساعت/ ۵۸ دقیقه به ثبت رسیده است. بازیکنان در این مدت زمان مسافت ۴۶,۳۴۳,۸۱۸ کیلومتر را قدم زده‌اند و مجموعا ۵۷,۹۲۹,۷۷۲,۲۶۳ قدم نیز در بازی برداشته شده است.

برای تعداد دشمنان کشته شده در Resident Evil 2 نیز آمار جهانی ۱۳۳,۳۰۰,۲۳۵ به ثبت رسیده است. این در حالی است که راکون سیتی ۱۳۳۳ نفر جمعیت دارد. این آمار شامل ۳۲,۱۲۷ تن گلوله شلیک شده است که طبق سایت کپکام، معادل ۴۲۸,۳۶۵,۹۴۷ مراسم آتش‌بازی می‌شود. علاوه بر این، آمار ۱۹,۰۵۸,۳۶۱ کشته با چاقو ثبت رسیده است.

آمار به ثبت رسیده برای نسبت کشته/مرگ Leon و Claire، رقم ۹.۴ را برای Leon نشان می‌دهد که شامل ۸۵,۹۷۸,۱۱۰ کشته و مجموع ۹,۱۶۴,۷۲۲ مرگ می‌شود. این نسبت برای Claire رقم ۱۳.۷ می باشد که شامل ۳۷,۸۴۷,۹۱۵ کشته و ۲,۷۵۹,۴۲۴ مرگ می‌شود.

اسپویل در خط روبه‌رو! اکنون آمار عجیب‌تری که کپکام بنا به دلایلی محاسبه کرده را خواهیم دید. طبق آمار، بازیکنان ۳۷۵,۳۲۹ دفعه به جنازه دختر شهردار خیره شده‌اند. این رقم برابر است با %۲۳ از بازیکنانی که RE NET. را فعال کرده‌اند.

بازیکنان ۱۷,۰۱۴,۷۴۹ آیتم را دور انداخته‌اند که %۳۳ این آیتم‌ها شامل سلاح جانبی می‌شود. در این وب‌سایت همچنین آمار مسافت تعقیب و گریز شده توسط Tyrant نیز محاسبه شده و رقم ۷,۷۳۶,۰۷۱ کیلومتر به ثبت رسیده است. البته، از این حیث بازیکنان آمار بیشتری به ثبت رسانده‌اند و بازیکنان مجموعا مسافت ۱۲,۲۷۷,۲۷۹ کیلومتر از Tyrant گریخته‌اند. اگر کنجکاو هستید، مدت زمان حل پازل‌ها توسط بازیکنان را بدانید، آمار تمام بازیکنان در مجموع ۵۳ سال/۲۵۲ روز/۱۸ ساعت/۳۷ دقیقه طول کشیده است.

البته این تمام آمار نیست. برای دیدن سایر آمار و تحلیل‌های دقیق آمار اعلام شده در بالا به این وب‌سایت مراجعه کنید. این‌که تلاش‌های تمام بازیکنان جزئی از آمار جهانی به شمار می‌رود نکته ی جالبی است. باید ببینیم این آمار در آینده و پس از عرضه محتوای قابل دانلود Ghost Survivors (که به تازگی معرفی شده) به چه شکل خواهد شد.

عنوان Resident Evil 2 برای PS4، Xbox One و PC عرضه شده و هم‌اکنون در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: