فیلم «Detective Pikachu» پیکاچو Harry Goodman «تیم» پوکمون‌ها

دنباله‌ی فیلم Detective Pikachu در دست ساخت قرار گرفت

توسط آرمین عظامی در ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۲:۰۰

امسال سینمای هالیوود با ساخت فیلم Detective Pikachu، شاهد اولین برداشت سینمایی خود از دنیای پوکمون خواهد بود. حال طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، به نظر می‌رسد با اینکه فیلم  Detective Pikachu هنوز به صورت رسمی اکران نشده، دنباله‌ای از آن در دست ساخت قرار دارد. برای اطلاع از جزئیات این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم Detective Pikachu، اولین تلاش هالیوود برای ورود به دنیای بسیار پرطرفدار پوکمون است. این فیلم با اقتباس از بازی معروف Detective Pikachu تولید شد که توسط استودیو «کریچرز» (Creatures) ساخته، و در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو ۳DS عرضه شد. حال بنظر می‌رسد که سازندگان این فیلم از موفقیت آن اطمینان کامل دارند؛ چرا که آنها به همین زودی، کار بر روی دنباله‌ی آن را نیز آغاز کرده‌اند.
براساس گزارشی از وب‌سایت Hollywood Reporter، وظیفه نوشتن فیلمنامه‌‌ی سری بعدی این فیلم، به عهده «اورین اوزیل» (Orien Uziel) است که ساخت فیلم فوق‌العاده‌ی ۲۲Jump Street را در کارنامه دارد و به تازگی نیز نوشتن فیلمنامه‌ی فیلم مورد انتظار «سونیک» (Sonic The Hedgehog) را به اتمام رسانده است. البته به نظر نمی‌رسد این فیلم بتواند به اندازه فیلم Detective Pikachu موفقیت بدست آورد.

اعلام ساخت دنباله‌ی یک فیلم حتی قبل از اکران آن، قدم بزرگی برای فیلم سازان سینمای هالیوود محسوب می‌شود که در سال‌های گذشته، علاقه خود را برای تولید فیلم‌های دنباله‌ دار نشان داده‌اند. به عنوان مثال، در سال‌های گذشته ساخت دنباله‌ی ریبوت فیلم «چهارشگفت انگیز» (Fantastic Four) قبل از اکران آن اعلام شده بود. همچنین سازندگان فیلم «مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲» ( The Amazing Spider-Man 2) برای ساخت قسمت سوم و حتی فیلمی فرعی این مجموعه برنامه ریزی کرده بودند که البته با توجه به شکست تجاری فجیع هردوی این فیلم‌ها، برنامه‌ی ساخت دنباله‌ی آن‌ها به طور کامل لغو شد.

با این اوصاف می‌توان به این نتیجه رسید که اعلام ساخت دنباله‌ی یک فیلم، لزوماً به معنی ساخت آن نیست و فیلم Detective Pikachu درصورت شکست در گیشه ممکن است به سرنوشتی مشابه با فیلم های مرد عنکبوتی شگفت انگیز و چهار شگفت انگیز دچار شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: