لباس Fantastic Four در آپدیت جدید Spider-Man

توسط مهدی صبح در ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۰:۰۰

اوایل این ماه شاهد خبرهایی درباره‌‌ صحبت‌های Marvel و Insomniac Games راجع به اضافه شدن محتوای «چهار شگفت انگیز» (Fantastic Four) به بازی Spider-Man بودیم، حال این موضوع تایید شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

حال اسپایدرمن ما می‌تواند لباس Bombastic Bag man و اعضای دیگر این گروه را به عنوان بخشی از آپدیت بازی بپوشد. در ادامه توضیحاتی راجع به بازی اسپایدرمن از زبان نویسنده آن، Christos Gage می‌شنویم.

داستان لباس‌ ها:

اسپایدرمن و چهار شگفت‌ انگیز ماجراها و لحظات جذاب زیادی با یکدیگر داشتند (در کمیک بوک‌ها). اما یکی از خاطره‌انگیزترین آن‌ها شماره ۲۵۸ اسپایدرمن شگفت‌انگیز (Amazing Spider-Man) بود؛ زمانی که اسپایدی با لباس بیگانه‌ها به پایگاه چهار شگفت انگیز  می‌رود تا از آن‌ها کمک بگیرد. چهار شگفت انگیز به او کمک می‌کنند اما حال او بدون لباس خواهد ماند؛ بنابراین یکی از لباس‌های چهار شگفت انگیز را قرض می‌گیرد اما آنها که نقابی برای او ندارند! حال برای اینکه هویت پیتر پارکر نامشخص بماند، Frenemy (شخصی که با شما دوست است اما در فرصت مناسب به شما ضربه خواهد زد)، یا Human Torch به اسپایدرمن کیسه‌ای می‌دهد که بر روی سرش بگذارد.

در بخشی دیگر از داستان مشترک آن‌ها، اسپایدرمن و چهار شگفت انگیز با یکدیگر متحد می‌شوند و گروهی با نام Future Foundation تشکیل می‌دهند. در این بخش همگی لباس‌های سیاه و سفیدی می‌پوشند که یکی دیگر از لباس های اضافه شده به بازی است.

محتوای جدید بازی

لباس‌های چهار شگفت انگیز، حال بخشی از به‌روزرسانی نسخه ۱.۱۴ بازی Spider-Man هستند و تغییراتی که این آپدیت در بازی ایجاد کرده است شامل موارد زیر می‌شوند:

  • اضافه شدن لباس‌های Future Foundation و Bombastic Bag-Man به بازی
  • حل شدن مشکلی که در آن بازیکنان نمی‌توانستند از طریق ورودی متروها Fast Travel داشته باشند.
  • حل شدن مشکلی که در آن اگر سطح بازیکن پس از باز کردن لباس Aaron Aikman افزایش می‌یافت، بازیکن قادر به استفاده از این لباس نبود.

کاش علاوه بر لباس‌ها، کمی هم محتوای مرتبط با چهار شگفت انگیز به بازی اضافه می‌شد. در اخبار دیگر این بازی، یکی از کارگردانان یعنی Bryan Intihar اعلام کرد که کار بر روی پروژه‌ای جدید را آغاز کرده است. آیا این خبر به آن معناست که شرکت Insomniac کار بر روی پروژه بعدی اسپایدرمن را آغاز کرده است؟ یا این‌که بر روی محتوای الحاقی و DLC کار می‌کنند؟

بازی Spider-Man هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: