بازی Power Rangers: Battle for the grid حالت داستانی خواهد داشت

توسط سجاد عرفانی در ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۰

بازی Power Rangers: Battle for the grid سه شنبه‌ی هفته پیش معرفی شد و نخستین اطلاعت به نمایش در آمده از آن، تنها به بخش داستانی محدود می‌شود. برای اطلاع از جزییات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اولین چیزی که مشخص شد این بود که بازی دارای قابلیت Cross-play است، بدین گونه که مخاطبین توانایی پیشرفت در پلتفرم‌های مختلف را خواهند داشت و می‌توانند به کمک هم به مبارزات ۳ نفره‌ی بازی بپردازند. تنها بخشی که از داستان بازی معلوم شد، این بود که پاور رنجرهای متعدد از دنیاهای مختلف می‌توانند وارد دنیای هم شوند و به یکدیگر کمک کنند، همانند آنچه که در سری بازی‌های Marvel Vs Capcom وجود دارد.

در مصاحبه‌ی اخیری که با مدیر ارشد بخش تولیدات شرکت nWay، آقای Jesse Cherry صورت گرفت. آقای Cherry تاکید کرد که بازی دارای حالت داستانی است، اما کماکان جزییات زیادی را از این بخش به اشتراک نگذاشت. تنها بیان کرد با کنار هم قرار دادن قطعات کنار یکدیگر می‌توان حدس زد که داستان بازی بر چه محوری خواهد بود، زیرا سال پیش در جشن ۲۵ سالگی سری Power Rangers کراس‌اوری تحت عنوان Shattered Grid در مجموعه کمیک‌های آن اتفاق افتاد که در آن Lord Drakkon به‌عنوان شخصیت منفی این سری از کمیک‌ها معرفی شد و حال آقای Jesse تایید کرد که شخصیت منفی بازی آنها نیز همین کاراکتر است.

با همه‌ی این شباهت‌ها خیلی سخت نیست که بگوییم داستان بازی مشابه Shattered Grid خواهد بود. آقای Jesse بیان کرد جزییات بیشتری در آینده از داستان این عنوان فاش خواهد شد و او این‌گونه ادامه داد:

چیزی که قابل‌بیان است این است که ما سعی می‌کنیم تا تمامی پاور رنجرها از دنیاهای مختلف را پیش هم گرد آوریم و مهم‌ترین نکته دراین‌باره این است که ما سعی می‌کنیم تا کسانی را که مجموعه Power Rangers را ادامه ندادند دوباره به‌سوی این سری بازگردانیم و سعی ما بر این است تا با قرار دادن عناصر جدید در بازی خود این کار را انجام دهیم.

وقتی که صحبت از شخصیت‌های بازی شد، Jesse گفت:

ما متوجه شدیم که بازی موبایلی Power Rangers: Legacy Wars تاثیرات مثبتی داشته و مخاطبین رو به‌سوی خود جذب کرده است و ما می‌خواستیم تا با اضافه کردن هنرپیشه‌های قدیمی این سری به بازی خود طرفداران را غافل‌گیر کنیم که متسفانه این اتفاق با شکست مواجه شد.

فعلا به نظر می‌رسد که nWay قصد دارد تا بیشتر بر روی گیم‌پلی بازی تمرکز کند تا بخش داستانی، اما به‌محض آنکه جزییاتی از بخش داستانی بازی فاش شود ما آن را با شما در میان خواهیم گذاشت. همچنین در طی خبری که چند وقت پیش منتشر شد nWay اعلام کرد که بازی آن‌ها تنها یک پورت موبایلی نخواهد بود.

نسخه‌ی دیجیتالی بازی Power Rangers: battle for Grid در فروردین ماه برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ و مدتی بعدازآن برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: