شرکت «کپکام» رایانه‌های شخصی اخبار بازی بازی Devil May Cry 5

شایعه: احتمال تأخیر در عرضه بازی Devil May Cry 5 برای رایانه‌های شخصی

توسط حمیدرضا داوریان در ۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۸:۳۶

طبق جدیدترین اخبار بازی، احتمال دارد بازی Devil May Cry 5 با اندکی تأخیر برای کاربران رایانه‌های شخصی عرضه شود. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اینطور که به نظر میرسد، ساخت بازی Devil May Cry 5 به پایان رسیده و کاربران شدیدا منتظر تجربه این بازی ترسناک و مهیج هستند. در طول روزهای اخیر، شرکت «کپکام» نسخه‌ی دموی این بازی را در ابتدا به صورت انحصاری برای کاربران ایکس باکس وان و بعد از مدتی، برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی نیز عرضه کرد.

امروز اما شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه این بازی قرار است با کمی تأخیر برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. بازی Devil May Cry 5 که پیشتر قرار بود در تاریخ ۸ مارچ ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد، با توجه به وبسایت SteamDb، ظاهرا قرار است با تأخیری حدودا ۲ ماهه، در تاریخ ۷ می (۱۷ اردیبهشت ۹۸) در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گیرد.

البته شرکت «کپکام» هنوز این خبر را تأیید یا تکذیب نکرده و همچنان این خبر در حد شایعه باقی مانده است چرا که بازی Devil May Cry 5 همچنان برای عرضه در تاریخ اولیه خود یعنی ۸ مارچ (۱۷ اسفند) برنامه ریزی شده است. با اینحال وبسایت SteamDb هم از اعتبار کمی برخوردار نیست و به همین خاطر باید تا روز‌های آتی، منتظر خبرهای بیشتری از سوی شرکت «کپکام» در رابطه با این بازی باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: