PlayStation 5 سونی کنسول پلی‌استیشن 5

سونی بر روی ساخت بازی های PlayStation 5 تمرکز کرده است

توسط مهدی صبح در ۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۰:۰۰

در حالی که کمتر از نیمی از توسعه دهندگان به سمت ساخت بازی هایی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ رفته‌اند، به نظر می‌رسد استودیوی داخلی «سونی» تصمیم گرفته است تا تمام تمرکزش را بر روی ساخت بازی هایی برای کنسول آینده این شرکت بگذارد؛ برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

Daniel Ahmad، آنالیزوری از شرکت Niko Partner به تازگی در انجمن ResetEra به این موضوع اشاره کرد که استودیوی داخلی «سونی» به سمت توسعه‌ کیت هایی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ (PlayStation 5) رفته است. وی همچنین اظهار داشت که طرفداران انتظار نداشته باشند امسال خبری از کنسول جدید بشنوند. با توجه به بازی هایی که ساخت آن ها در گذشته تایید شده و عناوینی که استودیوها در آینده منتشر خواهند کرد، امسال نیز سال خوبی برای PS4 خواهد بود.

دنیل در یک پست گفت:

کیت های توسعه کنسول پلی‌استیشن ۵ همین حالا هم در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفته‌ است و چیزهای مثبتی راجع به آن ها شنیده‌ام. اما انتظار اطلاعاتی از این کنسول نخواهیم داشت.

وی در پست دیگری اعلام کرد که:

برنامه های سونی برای نیمه اول سال ۲۰۱۹ چیده شده اما برای نیمه دوم سال این برنامه ها کمی به هم ریخته‌اند. سونی همچنین چندین بازی اعلام نشده (عناوینی که سری های قبلی آن ها موجود است) برای کنسول PS4 در ذهن دارد. اما گمان می‌کنم که این عناوین برای PS5 ساخته شوند. در کل بیش‌تر تمرکز سونی بر روی کنسول نسل آینده‌اش است و الان برای صحبت در مورد نسل آینده کمی زود است.

نظر شما چیست؟ آیا می‌توان برای نسل بعد روی «سونی» و کنسولش مانند همیشه حساب کرد؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: