بازی Dragon Ball FighterZ

تماشا کنید: تریلر معرفی فصل ۲ بازی Dragon Ball FighterZ

توسط صفا معتمد در ۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۵

با پایان تورنمنت جهانی بازی Dragon Ball FighterZ، فصلی جدید از بسته‌های الحاقی در قالب یک تریلر برای این عنوان به طور رسمی معرفی شد. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

در این تریلر، بالاخره شاهد رونمایی Jiren از دنیای ۱۱ بودیم. سبک مبارزه Jiren مشابه انیمه است و او دارای ضدحمله، حرکات دفاعی و همچنین ضربات انفجاری مخوف خود خواهد بود. در این تریلر، نیم نگاهی به حرکت تمام‌کننده Jiren نیز داشتیم که در آن گوکو را در حال دریافت ضربه‌ای مهلک نشان می‌داد؛ البته، Jiren تنها کاراکتر معرفی شده نبود. در ادامه این تریلر را می‌توانید تماشا کنید:

Jiren

در حرکتی غیر قابل انتظار، Videl نیز همراه با Jiren عرضه خواهد شد. ظاهر Videl کاملا براساس داستان Great Saiyaman طراحی شده است. به نظر می‌رسد حرکات او مخلوطی از حرکات سریع، ضربات زنجیری و همچنین کمک گرفتن از Great Saiyaman باشد. Videl کاراکتر جالبی به نظر می‌رسد و معرفی او با نمایش حرکت تمام کننده‌اش به همراه Great Saiyaman روی Majin Buu پایان یافت.

Videl

طرفداران چندان منتظر نخواهند ماند چون که Jiren و Videl در تاریخ ۱۱ بهمن عرضه خواهند شد.

در انتهای این تریلر، Broly و Gogeta از انیمیشن سینمایی Dragon Ball Super: Broly نیز در کنار بقیه معرفی شدند. البته، بخش های مرتبط به این دو کاراکتر در تریلر فاقد رندرهای درون بازی این دو کاراکتر بود و تنها کلیپ‌هایی از انیمیشن نمایش داده شد. متاسفانه، اطلاعی از تاریخ عرضه این دو کاراکتر اعلام نشد.

Broly & Gogeta

نظر شما درباره کاراکترهای جدید بازی چیست؟ دیدگاه خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: