بازی Resident Evil 2 جدول فروش بازی ها بازی Resident Evil 7

بازی Resident Evil 2 در صدر جدول فروش هفتگی بازی ها در بریتانیا

توسط آرمین عظامی در ۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۰

شرکت «کپکام» بعد از Resident Evil 7 در سال ۲۰۱۷، شاهد بهترین شروع خود در انگلستان بوده و بازی Resident Evil 2 در بریتانیا، کار خود را با قرار گرفتن در صدر جدول فروش بازی ها آغاز کرد. برای اطلاع از جزئیات اخبار فروش بازی ها با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت Gamesindustry.biz این بهترین شروع این کمپانی بعد از بازی Resident Evil 7 در سال ۲۰۱۷ بوده است. البته لازم به ذکر است که این نسخه از بازی در مقایسه با بازی Resident Evil 7 با ۱۸ درصد کاهش فروش مواجه شد اما از آنجایی که آمار دانلود نسخه های دیجیتالی بازی مورد محاسبه قرار نگرفته است می‌توان حدس زد که فروش کلی این بازی بالاتر از این باشد. همچنین بازی Resident Evil 2 عملکرد خوبی در فروش نسخه های پلی‌استیشن ۴ داشت و ۷۴ درصد از فروش کل این بازی به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ اختصاص داشت.

نسخه جدید بازی سوپر ماریو (Super Mario Bros. U) که هفته گذشته درصدر این جدول حضور داشت به رتبه چهارم سقوط کرد و در مقایسه با هفته گذشته شاهد ۴۴ درصد افت فروش بود. همینطور بازی Ace Combat 7: skies unknown، در هفته گذشته ۵۱ درصد افت فروش داشته و به رتبه ششم جدول فروش هفتگی تنزل یافت. لازم به ذکر است که بازی های Red Dead Redemption 2 و Call of Duty: black ops 4 با رشد اندک خود در این جدول به رتبه های دوم و سوم صعود کردند. همچنین بازی همیشه پرفروش Fifa 19 در جایگاه پنجم باقی ماند درحالی که Super Smash Bros. Ultimate به جایگاه هفتم تنزل یافت. در پایان می‌توانید جدول کامل فروش هفتگی بازی ها در بریتانیا در تاریخ ۲۶ ژانویه (۶ بهمن) را مشاهده کنید.

Resident Evil 2

۲. Red Dead Redemption 2

۳. Call of Duty: Black Ops 4

۴. New Super Mario Bros U

۵. FIFA 19

۶. Ace Combat 7: Skies Unknown

۷. Super Smash Bros Ultimate

۸. Mario Kart 8: Deluxe

۹. Grand Theft Auto 5

۱۰. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: