فیلم Shazam از دیگر فیلم‌های دنیای DC مستقل خواهد بود

توسط آرمین عظامی در ۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۶

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دیوید سندبرگ، کارگردان فیلم Shazam اعلام کرد که اگرچه Shazam بخشی از دنیای سینمایی به هم پیوسته‌ی DC Comics است، اما تا حد زیادی از ابرقهرمان‌های دیگر این دنیا مستقل خواهد بود. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

«دیوید سندبرگ» (David F. Sandberg)، کارگردان فیلم Shazam، این تصمیم را در پی اقدام مشابه «جیمز وان» (James Wan)، کارگردان Aquaman، گرفته و از هیچ‌کدام از ابرقهرمان‌های دیگر دنیای DC در فیلم خود استفاده نکرده است. داستان این فیلم به هیچ عنوان ربطی به دیگر ابرقهرمانان مشهور این دنیا مثل Superman، Batman ،Wonder Woman و Aquaman نخواهد داشت و تنها ابرقهرمان اصلی این فیلم یعنی Shazam متمرکز است. آقای سندبرگ در آخرین مصاحبه‌اش با وبسایت ComicBook، اطلاعاتی در رابطه با فیلم Shazam منتشرکرد. خلاصه‌ای از متن مصاحبه‌ی او به شرح زیر است.

درواقع این فیلم بیشتر درمورد معرفی «بیلی واتسون» و چگونگی تبدیل او به Shazam است. داستان فیلم در دنیایی که تمام ابرقهرمانان دیگر DC حضور دارند اتفاق می‌افتد، اما این فیلم در عین اینکه بخشی از این دنیاست، استقلال خود را از آنها حفط کرده است.

سندبرگ به طور دقیق اذعان کرد که این فیلم کاملاً مستقل است. البته همچنان احتمال حضور ناگهانی دیگر قهرمانان برای نقشی کوتاه در فیلم وجود دارد. مثلاً Superman که از مدت‌ها قبل، شایعه حضورش در این فیلم وجود داشته است.

سندبرگ همچنین اضافه کرد:

نیازی نیست که شما هیچ‌کدام از دیگر فیلم‌ها را دیده باشید چون داستان این فیلم جدا و مستقل از دیگر عناوین است و فقط داستان فیلم است که در دنیای DC روایت می‌شود.

اخیراٌ کمپانی «برادران وارنر» نیز اظهار کرده که تمرکز آن‌ها روی خلق آثار مستقل است و دیگر مثل گذشته روی دنیای مشترک و به‌هم پیوسته، مثل دنیای سینمایی مارول متمرکز نیستند. به احتمال زیاد، این تصمیم بخاطر موفقیت فراوان فیلم‌هایی نظیر Wonder Woman و Aquaman است. فیلم‌هایی که هم تحسین منتقدان را همراه داشتند و هم فروش چشمگیری در گیشه تجربه کردند.

توبی امریک (Toby Emmerich)، رئیس کمپانی برادران وارنر، در مصاحبه اخیر خود با Hollywood reporter گفت:

احساس می‌کنم که دست به کار بزرگی زده‌ایم. ما از برنامه و قوانین DC پیروی می‌کنیم که بسیار با برنامه و قوانین مارول متفاوت است. تمرکز ما بسیار کم‌تر از گذشته بر روی جهان‌های مشترک است. ما فیلم به فیلم جلو می‌رویم. هر فیلم اثری منحصر به خودش است. سیاست کاری ما به این صورت است که اختیارات هر فیلم همیشه باید برعهده کارگردان آن باشد.

از فیلم‌های DC، فیلم Aquaman هم‌اکنون بر پرده‌های سینما به اکران خود ادامه می‌دهد و Shazam نیز ۵ آوریل ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۹۸) به صورت رسمی اکران خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: