فضای مورد نیاز برای نصب رایانه های شخصی فروشگاه دیجیتالی مایکروسافت بازی Metro Exodus

فضای مورد نیاز برای نصب بازی Metro Exodus مشخص شد

توسط سجاد عرفانی در ۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۹:۲۷

چیزی حدود دو هفته ی دیگر تا زمان عرضه ی بازی Metro Exodus باقی نمانده و به تازگی فروشگاه دیجیتالی مایکروسافت فضای موردنیاز برای نصب و دانلود این بازی را لو داده است؛ برای ادامه خبر همراه دنیای بازی شوید.فضای مورد نیاز برای نصب بازی چیزی معادل ۵۳ گیگابایت خواهد بود و به نظر می‌رسد که این عدد فقط برای کنسول ها تصدیق می‌کند و نسخه ی رایانه های شخصی این بازی نیاز به فضای بیشتری برای دانلود و نصب داشته باشد؛ زیرا که به تازگی از سیستم مورد نیاز بازی برای اجرا بر روی رایانه های شخصی رونمایی شد که می‌توانید از اینجا مشاهده کنید و اینطور که به نظر می‌رسد برای اجرای بازی Metro Exodus با جزییات بالا به یک سیستم فوق العاده قدرتمند نیاز خواهید داشت.

همجنین نکته‌ای که باید در نظر گرفت این است که بازی در روز عرضه پچ هایی را برای دانلود عرضه خواهد کرد که حجم بازی را افزایش می‌دهند. همانند چیزی که در Fallout 76 مشاهده کردیم، حجم دانلودی بازی را به چیزی حدود ۱۰۰ گیگابایت رساند اما از آنجایی که بازی Metro Exodus یک بازی سبک نقش آفرینی جهان باز نیست احتمالا شاهد همچین چیزی نخواهیم بود و حجم بازی تغییر آنچنانی نخواهد کرد.

به هرحال مهم نیست بر روی چه پلتفرمی بازی را تجربه خواهید کرد چون گرافیک بازی زیبا به نظر می‌رسد و تجربه ای عالی را به ارمغان خواهد آورد.

بازی Metro Exodus در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال جاری برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید