احتمال انتشار ریمستر Assassin’s Creed 3 برای نینتندو سوییچ

توسط مهدی صبح در ۹ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۸:۰۰

به نظر می‌رسد طبق لیست یکی از خرده‌فروشان کشور چک، عنوان Assassin’s Creed 3 برای کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) نیز منتشر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

خبر انتشار ریمستر این بازی با کیفیت HD برای نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) توسط یکی از کاربران ردیت (Reddit) منتشر شد. وی همراه با این خبر لیستی از یکی از خرده‌فروشان اهل کشور چک را به انتشار گذاشت. عنوان Assassin’s Creed 3: Liberation Collection به نظر می‌رسد یک باندل باشد که شامل عنوان‌های Assassin’s Creed 3 و Assassin’s Creed 3: Liberation می‌شود.

این موضوع ممکن است با خبری که ماه گذشته در یکی از وب‌سایت‌های خرده‌فروش آلمانی درباره مجموعه Assassin’s Creed منتشر شد، مرتبط باشد. در این خبر گزارش شده بود که مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed برای کنسول‌های PS4، Xbox One و Nintendo Switch عرضه خواهد شد.

خرده‌فروش اهل چک قیمت بازی را ۳۵ یورو مشخص کرده بود که چیزی میان ۳۰/۴۰ یورو است و تاریخ عرضه بازی را ۱۵ فوریه عنوان کرده بود.

بازی Assassin’s Creed 3 در سال ۲۰۱۲ برای کنسول Wii U پورت شده بود؛ در حالی که نسخه Liberation تنها برای PS Vita منتشر شد. بعدها این عنوان علاوه‌بر PS Vita، در دسترس کاربران PC، PS3 و Xbox 360 نیز قرار گرفت.

در گذشته نیز ساخت ریمستری از Assassin’s Creed 3 و Liberation برای PS4 و Xbox One اعلام شد و قرار بود که به عنوان یک Season Pass از بازی Assassin’s Creed Odyssey شناخته شود.

عنوان Assassin’s Creed 3: Liberation Collection در دسترس کسانی قرار گیرد که قصد ندارند جدیدترین نسخه بازی یا Season Pass آن را تهیه کنند. با‌ این حال هیچ تاییدیه رسمی توسط یوبی‌سافت (Ubisoft) در این‌باره صورت نگرفته است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: