Spider-Man J. Jonah Jameson Marvel’s Spider-Man

شایعه: نسخه بعدی بازی Marvel’s Spider-Man در دست ساخت است

توسط علی پورمرادی در ۸ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۴:۴۲

تنها چهار ماه از انتشار بازی Marvel’s Spider-Man می‌گذرد که به ظر می‌رسد که کارگردان این بازی به فکر ساخت قسمت دوم آن است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در توییتی که برایان اینتیهار (Bryan Intihar ) کارگردان استودیو بازی‌سازی Insomniac games در صفحه خود منتشر کرده است، او اعلام کرده که بر روی پیش‌نویس‌های داستانی جدیدی کار می‌کند که به‌احتمال زیاد به نظر می‌رسد که این پیش‌نویس‌ها برای قسمت دوم بازی Marvel’s Spider-Man است.

برایان در توییت خود از حس به نمایش گذاشتن اولین پیش‌نویس داستان خود می‌گوید و این دقیقا کاری است که او انجام داد، البته او صریحا چیزی را اعلام نکرد اما با توجه به فروش و عملکرد موفقیت‌آمیز Marvel’s Spider-Man، تصور این که شرکت سونی از استودیو  Insomniac درخواست ساخت قسمت دوم بازی را داشته باشد اصلا دور از ذهن نیست.

همه ما می‎دانستیم که شرکت سونی ایده ساخت قسمت دوم بازی Marvel’s Spider-Man را بلافاصله پس از انتشار آن در سر داشت و همچننین پیش‌ازاین برایان از تمایلات خود برای ساخت قسمت بعدی بازی گفته بود، با توجه به این شایعات احتمال به حقیقت پیوست قسمت دوم بازی بسار زیاد است.

بازی Marvel’s Spider-Man هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است، برای اطلاعات بیشتر می‌توانید نقد آن را با عنوان قدرت زیاد مسئولیت زیادی به همراه دارد، مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: