تعداد زیادی از بازی‌های Command & Conquer هم اکنون روی اکس‌باکس وان قابل اجرا هستند

توسط آرمین عظامی در ۷ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۰:۴۵

طبق جدیدترین اخبار بازی، کاربران کنسول اکس‌باکس وان از امروز قادر خواهند بود از طریق قابلیت برگردان جانبی، تعداد زیادی از سری بازی‌های Command & Conquer را در این کنسول تجربه کنند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

از همین لحظه دو بازی مهم از سری بازی‌های Command & Conquer یعنی Tiberium و Red Alert 3 و همینطور بازی‌های فرعی آن‌ها یعنی Kane’s Wrath و Commander’s Challenge از طریق قابلیت برگردان جانبی اکس‌باکس وان، بر روی این پلتفرم قابل اجرا خواهند بود.

با توجه به اینکه در سال‌های اخیر، سری بازی‌های Command & Conquer روند رو به افولی در پیش گرفته بودند،‌ این خبر که کاربران کنسول‌ اکس‌باکس وان نیز می‌توانند این عناوین را بر روی کنسول نسل هشتمی خود تجربه کنند، خبری بسیار خوشحال کننده است. با وجود اینکه در حال حاضر بازی موبایلی جدیدی از این سری بازی‌ها به نام Rivals در دسترس است، به نظر نمی‌رسد که این بازی چیزی باشد که طرفداران پر پرو پا قرص سری بازی‌های Command & Conquer در انتظار آن بودند.

خوشبختانه خبر انتشار نسخه ریمستر اولین سری از این بازی‌ها و همینطور بازی Red Alert تأیید شده است و این نکته می‌تواند باعث امیدواری طرفداران به آینده شود.

تا آن موقع بازی‌های ذکر شده روی اکس‌باکس وان قابل اجرا خواهند بود و با این که بسیاری از طرفداران بازی‌های استراتژیک ترجیح میدهند تا این بازی‌ها را روی کنسول‌ها اجرا نکنند، اما در دسترس بودن این بازی‌ها در کنسول نسل هشتمی مایکروسافت، میتواند نکته مثبتی باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: