Days Gone

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Days Gone، اهمیت موتور‌سیکلت بازی را به نمایش می‌گذارد

توسط حمیدرضا داوریان در ۷ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۱:۰۰

طبق جدیدترین اخبار بازی، شاهد انتشار یک تریلر نسبتا کوتاه در رابطه با بازی Days Gone از سوی شرکت سونی هستیم که عمدتا، ویژگی‌ها و اهمیت موتور سیکلت این بازی را به نمایش می‌گذارد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

همان‌طور که می‌دانید، بازی Days Gone یک بازی در سبک زامبی، جهان باز و سوم شخص، محصول استودیو SIE bend شرکت سونی بوده که به صورت انحصاری، برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ طراحی شده است. شما در این بازی در نقش Deacon St. John، شخصیت اصلی این بازی حضور دارید که در دنیای پر از زامبی، تک و تنها با موتور سیکلت خود، به دنبال راه نجات می‌گردید.

اما از آنجایی که در این بازی، جز همین موتور سیکلت، وسیله نقلیه دیگری در اختیار ندارید، توسعه‌دهندگان این بازی، روی تنها وسیله نقلیه آن مانور زیادی داده‌اند. شما در طول بازی،‌ برای فرار از چنگ زامبی‌ها، باید اجزای مختلف موتور سیکلت‌تان را از جمله باک موتور، خورجین آن، نیتروژن و بخش‌های مهم دیگر به‌روز رسانی کنید. بهتر است بگوییم در این بازی،‌ موتور سیکلت تنها یک وسیله نقلیه محسوب نمی‌شود!

علاوه بر موتورسیکلت، بخش‌های جالبی از محیط بازی، درگیری‌ها و جلوه‌های گرافیکی آن نیز به نمایش در آمد. در رابطه با گیم‌پلی بازی هم به این نکته اشاره شد که در بازی خانه امنی وجود دارد که برای در امان ماندن از زامبی‌ها (Freakers)، میتوانید شب‌ها را در آنجا به استراحت بپردازید. نکته‌ی مهم در رابطه با این بازی که باید به خاظر داشته باشید، پاک‌سازی برخی مکان‌هاست. چراکه با پاک‌سازی برخی مکان‌ها،‌ قابلیت جابجایی سریع (Fast Travel) به آنجا برای‌تان آزاد می‌شود و زمانی که قصد دارید برای رفتن از مکانی به مکان دیگر، حدالامکان از درگیری ها اجتناب کنید، به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

شما عزیزان می‌توانید جزئیات بیشتر در رابطه با این بازی را در تریلر زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است بازی Days Gone در تاریخ ۲۶ آپریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۹۸)، به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: