تماشا کنید: تریلر Awaken از عنوان League of Legends یک موزیک ویدئوی زیبا و هنرمندانه است

توسط صفا معتمد در ۷ بهمن ۱۳۹۷ , ۲۱:۱۵

صرف نظر از آنچه در مورد League of Legends یا ژانر MOBA فکر می‌کنید، نمی‌توان مهارت استودیوی Riot Games در بازاریابی را انکار کرد. این استودیو برای فصل ۲۰۱۹ تریلر جدیدی به نام Awaken منتشر کرد. این تریلر به راحتی بهترین تریلر سینمایی و موزیکالی است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید.

این ویدئو تلفیقی مسحورکننده از انیمیشن و آواز است که داستان نبردی عظیم را نمایش می‌دهد. داستان از طریق صحنه‌های سینمایی روایت می‌شود و داستان مشخصی وجود ندارد. برای مثال، صحنه ای از تریلر یک سالن ارکسترا را نشان داده و پیانو نواخته می‌شود. صحنه بعدی تریلر، ورود یک قهرمان به میدان نبرد را نشان می دهد و موسیقی مضمون مقاومت به خود می‌گیرد.

کلمه‌ای برای روایت داستان نیاز نیست چرا که ظرافت به کار رفته در ساخت انیمیشن و مبارزات همانند یک رقص باله داستان را روایت می کند.

والری بروسارد در ساخت Awaken نقش عمده‌ای داشته است. او آهنگ‌سازی شناخته شده است که پیش از این سابقه همکاری با دیگر برندهای مطرح را نیز داشته است. اگر از Awaken خوش‌تان آمده، می‌توانید آن را از Spotify نیز دانلود کنید:

ممنونم از همه کسانی که در مورد Awaken به من پیام دادند – Awaken فردا به Spotify میاد!

− والری بروسارد، یک بهمن ۱۳۹۷

این خبر خوبی برای طرفداران League of Legends است. یک هفته پس از پخش، این ویدئو بیش از ۱۵ میلیون بازدید یوتیوب داشته است.

اگر از مسیری که League of Legends در پیش گرفته راضی هستید، انتظار اخباری مشابه را در آینده‌ای نزدیک داشته باشید. دیوید هیگدون، رئیس ارتباطات جهانی Riot Games در توئیتر اعلام کرد که ساخت این ویدئو به علت محبوبیت ویدئو های Rise و K/DA – POP/STARS بوده است:

منتظر اخبار بیشتری در سال ۲۰۱۹ باشید…ویدئوی K/DA – POP/STARS تا کنون بیش از ۱۵۰ میلیون بازدید در یوتیوب داشته و RISE به مرز ۱۰۰ میلیون بازدید رسیده است. هر دو ویدئو در طول مسابقات قهرمانی ۲۰۱۸ پخش شدند. این هم ویدئوی آغاز مسابقات فصل ۲۰۱۹ با حضور والری بروسارد. لذت ببرید! 👊

−دیوید هیگدان (@davidhigdon)،  یک بهمن ۱۳۹۷

ویدئوی KD/A – POP/STARS طی مسابقات قهرمانی League of Legends سال ۲۰۱۸ معرفی شد. طرفداران استقبال فوق العاده‌ای از انیمیشن کردند و ظاهر آکالی در انیمیشن نیز در نهایت وارد بازی شد. مدتی بعد، آهنگ KD/A – POP/STARS به عنوان Beat Saber پورت شد.

League of Legends از مطرح‌ترین عناوین MOBA شناخته می‌شود و به صورت رایگان برای PC در دسترس است. تریلر را از لینک زیر تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: