استودیو سانتا مونیکا برای پروژه بعدی خود نیرو استخدام می‌کند

توسط آرمین عظامی در ۷ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۷:۰۰

به نظر می‌رسد استودیو مطرح سانتا مونیکا که به‌عنوان سازنده بازی بسیار موفق God of War شناخته می‌شود، قصد دارد کارکنان جدیدی  را برای پیشبرد پروژه‌های آتی خود استخدام کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو سانتا مونیکا در پست توییتری جدید خود به این نکته اشاره کرد که این استودیو در حال حاضر به دنبال انجام فعالیت‌های مختلفی در پی گسترش این خانواده است. بسیاری از این موقعیت‌های شغلی در طول سال ۲۰۱۸ در دسترس بودند اما از روز گذشته پنج پست جدید نیز در دسترس قرار گرفتند که شامل مهندس ساخت و برنامه‌نویس کنترل گیم‌پلی بازی‌ها می‌شوند. همچنین لازم به ذکر است که بعضی از این موقعیت‌های شغلی مربوط به تیم سازندگان خارجی استودیو سانتا مونیکا است؛ این نکته به این معناست که بعضی از کارکنان جدید، بر روی پروژه‌های داخلی استودیو کار نخواهند کرد.

و اما در رابطه با اینکه پروژه داخلی بعدی این استودیو چیست؟ باید گفت که احتمالا دنباله‌ای برای بازی God of War خواهد بود. با توجه به چگونگی پایان این بازی و رک و مستقیم بودن سخنان اعضای این استودیو در رابطه با آن، بخصوص کوری بارلوگ کارگردان آن، ساخت دنباله‌ای برای God of War تقریبا قطعی است. همچنین با توجه به تحسین‌ها و فروش شگفت‌انگیز این بازی، بعید به نظر می‌رسد سونی به دنبال ساخت عناوین جدیدتری از این سری موفق، محبوب و البته پول‌ساز نباشد.

می‌توان این گونه حدس زد که  ۲۰۱۹ سالی خواهد بود که سانتا مونیکا جذب شدید نیرو را برای پیش‌تولید پروژه بعدی خود آغاز خواهد کرد و درحالی‌که احتمالا مدت‌زمان زیادی تا انتشار اطلاعاتی در رابطه با نام بازی بعدی سانتا مونیکا باقی مانده است، اما فکر کردن درمورد بازی بعدی این استودیوی توانمند بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

بازی God of War آخرین ساخته استودیو سانتا مونیکا هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید نقد و بررسی آن را با عنوان خشونت خانوادگی مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: