خبرهای هیجان‌انگیزی از عنوان Halo: Master Chief Collection‌ در جشنواره SXSW منتشر خواهد شد

توسط مهدی صبح در ۶ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۱

منتظر خبرهای هیجان‌انگیز از عنوان Halo Master Chief Collection برای کنسول اکس‌باکس وان (Xbox One) در SXSW باشید. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

بنابر اخباری که از وبلاگ رسمی شرکت ۳۴۳ منتشر شده hsj، این استودیو خبرهای بزرگی برای عنوان «هِیلو مسترچیف کالکشن» (Halo Master Chief Collection) کنسول اکس‌باکس‌ وان (Xbox One)‌ دارد. همچنین جشنواره SXSW شاهد رقابت نسخه‌های مختلف Halo در ماه مارس خواهد بود.

استودیو ۳۴۳ اظهار داشت:

نه تنها شاهد مسابقات و گیم‌پلی جذاب و شگفت‌انگیز خواهید بود؛ بلکه خبرهای هیجان‌انگیزی راجع به عنوان MCC طی جشنواره خواهید شنید.

با توجه به آنکه چیزهایی که تابه‌حال از این کالکشن اعلام شده است، مبهم به نظر می‌رسند، جشنواره SXSW می‌تواند محل ایده‌آلی یرای ۳۴۳ برای رونمایی از عنوان Master Chief Collection باشد. قرار است جشنواره SXSW خانه‌ای برای رقابت‌های قهرمانی Halo از ۲۴ تا ۲۶ اسفند باشد.

ممکن است خبر بزرگی که منتظر آن هستیم، چیزی مانند پورت شدن عنوان Halo Master Chief Collection برروی PC باشد. حتی ممکن است عنوان Halo: Reach را به MCC اضافه کنند. از زمانی که خاطرمان است، طرفداران سری Halo‌ منتظر پورت شدنعنوان Halo Master Chief Collection برای رایانه‌های شخصی بودند.

بازهم نمی‌توان با اطمینان منتظر چنین خبرهای بود. امکان دارد این اعلامیه‌ی بزرگ مربوط به مسابقات قهرمانی Halo باشد. باید تا ماه مارس صبر کنیم تا اخبار را به‌صورت رسمی بشنویم. اگر قادر نیستید در جشنواره SXSW شرکت کنید؛ ۳۴۳ اطمینان داده که طرفداران، قادر به پیگیری این اخبار از طریق پخش زنده خواهند بود.

۳۴۳ خاطرنشان کرد:

اگر بنا به هر دلیلی توانایی شرکت در این جشنواره را ندارید، می‌توانید هر روز از Mixer و Twitch در ساعت ۱۲ ظهر مرکزی (۹:۳۰ شب به‌وقت ایران) پخش زنده را دنبال کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: