Crytek and Improbable CRYENGINE and SpatialOS

همکاری Crytek و Improbable برای ساخت یک بازی AAA

توسط کسری نیاول در ۶ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۰

به‌تازگی استودیو Crytek همکاری خود را با شرکت Improbable برای ساخت یک بازی AAA توسط موتور قدرتمند Cryengine و فناوری SpatialOS را اعلام کرد. در ادامه  برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

این دو شرکت همچنین اعلام کردند که قرار است شرکت Improbable نرم‌افزار SpatialOS را به‌صورت اختصاصی برای موتور Cryengine توسعه دهد. در اعلامیه استودیو Crytek در این زمینه آمده است که:

استودیو Crytek بسیار خوشحال است از اینکه با شرکت‌های Epic Games و Improbable همکاری خواهد کرد که به توسعه‌دهندگان بازی فناوری‌ها و موتورهای عالی را ارائه می‌کنند. استودیو Crytek در حال کار با شرکت Improbable برای خلق کیت توسعه بازی SpatialOS برای Cryengine جهت تولید بازی‌های آینده است و در حال حاضر این برنامه در حال اجرا است.

هر دو این شرکت‌ها متعهد برای همکاری جهت توسعه بازی هستند. ما به انتخاب توسعه دهندگان در رابطه با پلتفرم، نرم‌افزار و خدمات کاملا متعهد بوده و احترام می‌گذاریم. این بدین معنی است که حرف اول را توسعه دهندگان خواهند زد زیرا زمانی آن‌ها کار خود را به خوبی انجام می‌دهند که آزادی عمل داشته باشند. با بسیار از این همکاری خوشحالیم و می‌خواهیم این آغازی برای کاری بزرگتر باشد. ما می‌خواهیم تا با سایر فناوری‌ها نیز کار کنیم تا بتوانیم بهترین تجربه را به کاربران انتقال دهیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: