امتیازات و نمرات بازی Kingdom Hearts 3 منتشر شد

توسط مهدی هفته خانک در ۶ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۷

تنها چند روز به عرضه جهانی بازی Kingdom Hearts 3 باقی‌مانده است که نقدها و نمرات این عنوان هم‌اکنون در حال انتشار هستند. در ادامه می توانید نگاهی به نمرات منتشر شده تا به این لحظه از بازی داشته باشید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بعد از سال‌ها انتظار بالاخره روز انتشار Kingdom Hearts 3 نزدیک است. بازی امروز در ژاپن منتشر شده و فقط ۵ روز دیگر تا انتشار این عنوان در اروپا و آمریکای شمالی باقی مانده است.

اولین بار نام Kingdom Hearts 3 در سال ۲۰۰۸ بر سر زبان‌ها افتاد، زمانی که شایعه شده بود این بازی یک عنوان انحصاری برای پلی‌استیشن ۳ خواهد بود. شایعات ادامه داشت تا اینکه درنهایت طی E3 2013 از نسخه‌ی سوم Kingdom Hearts به‌طور رسمی رونمایی شد. حال با گذشت نزدیک به ۶ سال، این عنوان بالاخره در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۰ برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است آپدیت ۱.۰۱ بازی در روز عرضه منتشر خواهد شد. طبق گفته‌ی اسکوئر انیکس این آپدیت تعدادی از مشکلات و باگ‌های بازی که پس از گلد شدن آن شناسایی شده‌اند را برطرف خواهد کرد. همچنین در زمان عرضه، بخش «آرشیو خاطرات» از طریق منوی اصلی بازی در دسترس قرار خواهد گرفت، جایی که مخاطبین می‌توانند نکات برجسته و خاطرات خود را در طول سفر در داستان و دنیاهای مختلف بازی مشاهده کنند.

یک روز بعد از انتشار بازی «ویدیوی اختتامیه» آن در دسترس قرار خواهد گرفت. برای مشاهده‌ی این ویدیو، شما باید بازی را به اتمام برسانید. در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۲، یعنی دو روز پس از انتشار بازی، « ویدیوی مخفی » منتشر خواهد شد. برای تماشای آن علاوه بر اتمام بازی، شما باید به یک سری اهداف خاص در طول بازی دست پیدا کنید. این اهداف بر اساس درجه‌ی سختی انتخاب‌شده از سمت کاربر مشخص خواهند شد.

این شما و این نمرات منتشر شده از بازی:

GamesRadar = 4/5

the Games Machine = 9.5

Hobby Consolas = 95/100

USGamer = 4.5/5

IGN Italy = 9

Multiplayer.it = 9

Vandal = 9

Press Start = 9

IGN = 8.7

GamesBeat = 90/100

GameSpot = 8

SpazioGames = 8

EuroGamer = 8

بازی Kingdom Hearts 3 در ۹ بهمن ۱۳۹۷ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در سراسر جهان منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر از دنیای سری می‌توانید دایره‌المعارف Kingdom Hearts را مطالعه کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “امتیازات و نمرات بازی Kingdom Hearts 3 منتشر شد”

  1. یک سال از حضور من در دی‌بازی گذشت!
    یک سال پر از تجربیات جدید و پیشرفت، پیشرفتی که قصد ندارم متوقفش کنم.
    مرسی از دی‌بازی و همه‌ی اعضا و مخاطبین خوبش :57:

    ۱ ۰