تماشا کنید: تریلر جدید بازی Far Cry New Dawn دنیای بی‌رحم و رنگارنگ آن را به نمایش می‌گذارد

توسط حمیدرضا داوریان در ۶ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۵

در جدیدترین اخبار بازی، شاهد انتشار تریلر جدیدی از بازی Far Cry New Dawn هستیم که جزئیاتی از داستان آن را به همراه صحنه‌هایی از جهان زیبا و بی رحم آن به نمایش می‌گذارد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

در جریان مراسم The Game Award 2018 بود که «یوبی‌سافت»، از عنوان جدید و آخرالزمانی خود با نام Far Cry New Dawn رونمایی کرد. این بازی که به نوعی بعد از جریانات سری قبلی خود یعنی Far Cry 5 اتفاق می‌افتد، کمتر از یک ماه دیگر به صورت رسمی عرضه خواهد شد تا کاربران بتوانند رنگارنگ ترین بازی یوبی‌سافت را در بی‌رحمانه ترین جهان ممکن تجربه کنند.

امروز اما این شرکت پرآوازه، تریلری از بازی جدید خود منتشر کرد و بار دیگر پارادوکس زیبای موجود در آن را به نمایش گذاشت؛ از آن‌جایی که وقایع این بازی بعد از انفجار هسته‌ای رخ می‌دهد، بسیاری از کاربران انتظار دارند با خرابه‌ای خشک و بی آب و علف و بی رحم و کشنده روبرو شوند؛ اما یوبی‌سافت یکی از سورپرایزهای خود را برای این قسمت نگه داشته است! جایی که برخلاف تصور اکثر کاربران، بازی بر خلاف محیط خشونت‌آمیزی که دارد،‌ رنگارنگ و بسیار بامزه است!

وقایع این داستان در Hope Country و سال‌ها بعد از Far Cry 5 جریان دارد و شخصیت‌هایی به نام Mickey و Lou، نقش منفی را در آن بر عهده دارند. Mickey و Lou رهبران گروه Highwaymen هستند!‌ گروهی متشکل از افرادی ظالم و بی رحم که از محلی به محلی دیگر رفته تا قتل و غارت و خون‌ریزی راه بیاندازند.
نکته عجیب اما تنها به پارادوکس موجود در جهان بازی ختم نمی‌شود! اینطورکه به نظر میرسد بازی جدید یوبی‌سافت تنها با هدف غافلگیری کاربران طراحی شده است! چراکه طبق شواهد، Mickey و Lou، به حدی بدجنس، شرور و ظالم هستند که شما برای نجات جان مردم باید با Joseph Seed، بازیگر نقش منفی در بازی Far Cry 5 متحد شوید! این اتحاد در نوع خود می‌تواند بسیار جالب باشد و باید دید آیا یوبی‌سافت می‌تواند با این غافلگیری بزرگ، نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند یا خیر.

لازم به ذکر است بازی Far Cry New Dawn کمتر از یک ماه دیگر، در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ (۲۶ بهمن) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را تماشا کنید:

 

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “تماشا کنید: تریلر جدید بازی Far Cry New Dawn دنیای بی‌رحم و رنگارنگ آن را به نمایش می‌گذارد”

  1. Frozen Snow گفت:

    تریلر زیبایی بود فقط یوبی جان یه یه سال استراحت کن
    عاقا ب روح همون کسی ک میلاد محمدی میخونه ما نمیخایم بازی
    تو یه سال استراحت کن قشنگ بارو بندیل و ببند برو شمال مسافرت عشق و حال . خبری نیس ea و بقیه کمپانی ها هم دارن یه جوری میرینن ک اصن کمبود شما حس نمیشه . عاخه مگه COD هر سال یه دونه میدی

    ۰ ۰