استودیو «اسکوئر انیکس» بسته الحاقی Shadow of the Tomb Raider لارا The Nightmare

تماشا کنید: بسته الحاقی The Nightmare برای Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۳ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۶:۵۳

استودیو «اسکوئر انیکس» جدیدترین بسته الحاقی بازی Shadow of the Tomb Raider موسوم به The Nightmare را با انتشار تریلری کوتاه، برای کاربران عرضه کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

حدودا یک هفته پیش یک منبع خبری ناشناس اعلام کرد که یک بسته الحاقی جدید با نام The Nightmare برای بازی Shadow of the Tomb Raider عرضه خواهد شد. در آن زمان اطلاعات زیادی در رابطه با تاریخ دقیق انتشار این بسته الحاقی اعلام نشده بود؛ اما خوشبختانه هم اکنون شاهد عرضه رسمی این بسته الحاقی هستیم. اینطور که به نظر میرسد، اطلاعاتی که آن منبع خبری هفته پیش در رابطه با جزئیات این بسته الحاقی منتشر کرد نیز کاملا درست بوده است. هدف لارا در جریان این بسته، بدست آوردن یک سلاح قدرتمند و اسرارآمیز است که برای بدست آوردن آن، باید آخرین چالش بازی را تحت عنوان How of the Monkey Gods پشت سر بگذارد. جریان این چالش در معبدی ترسناک رخ میدهد؛ جایی که او باید با دشمنان خود که پیشتر، آن‌ها را به قتل رسانده مبارزه کند. همچنین لارا بار دیگر با دوستان و آشنایان خود ملاقات خواهد کرد؛ کسانی که دیگر در قید حیات نیستند؛ و این یقینا کار او را برای رسیدن به هدف خود دشوارتر از قبل می‌کند. البته با توجه به نام این بسته الحاقی، مشخص است که لارا دچار یک سری توهمات ذهنی خواهد شد و چیزهایی که میبیند واقعیت نداشته و تنها ساخته ذهن اوست.

از دیگر ویژگی‌های این بسته میتوان به لباس جدیدی که به آیتم‌های بازی اضافه شده اشاره کرد. این لباس با ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد، تا حد زیادی لارا را از صدمات شدید مصون میدارد.

لباس جدید لارا در بسته الحاقی The Nightmare

تبرهای لارا نیز به شکل بسیار قدیمی درآمده اند؛ اما این اصلا نشانه ضعف آن‌ها نبوده و اتفاقا به لارا در بالا رفتن از موانع و کشتن دشمنان، کمک بسیاری خواهند کرد. از مهارت‌های اضافه شده به بازی هم میتوان به White Breath اشاره کرد. این مهارت باعث شده تا لارا با آتش زدن یک سری مواد خاص، دودی سمی تولید کند که دشمنان با استنشاق این دود سمی گیج شده و علیه یکدیگر به مبارزه می‌پردازند.


همچنین پنج تا از معبدهای بازی اصلی از قبیل Judge’s Gaze ،Underworld Gate ،Howling Caves و Temple of the Sun به این بسته الحاقی اضافه شده‌اند که کاربران میتوانند در مادهای Score Attack (انجام مأموریت برای کسب امتیاز) و Time Attack (انجام مأموریت در وقت معین) به تجربه‌ی چالش‌های موجود در هریک از آن‌ها بپردازند.

بسته الحاقی The Nightmare هم اکنون با قیمت حدودا ۵ دلار برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما عزیزان میتوانید تریلر این بسته الحاقی را نیز در زیر تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: