فیلم «Detective Pikachu» پیکاچو Harry Goodman «تیم» پوکمون‌ها

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Detective Pikachu منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۲ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

«برادران وارنر» تریلر جدیدی از فیلم Detective Pikachu که در اواخر بهار پیش‌رو اکران خواهد شد، منتشر کرد. در این فیلم پیکاچو توانایی صحبت کردن با همکار انسان خود را دارد و رایان رینولدز به عنوان صدای پیکاچو ایفای نقش می‌کند. در ادامه با آخرین اخبار سینما و تلویزیون همراه دنیای بازی باشید.

این تریلر جدید بیشتر ترکیبی از صحنه‌های مختلف تریلر پیشین بود، البته صحنه‌های جدیدی از کاراکتر Snubbull، رقص Mr. Mime و حرف زدن پیکاچو نیز نمایش داده می‌شود.

هنگام منتشر شدن اولین تریلر، این فیلم با حجم عظیمی از نظرات غیر قابل منتظره‌ به دلیل محبوبیت بسیار زیاد فرانچایز Pokemon، بامزه و در عین حال جدی بودن تریلر مواجه شد.

تعداد زیادی از  طرفداران پوکمون در مورد این فیلم نگران بودند اما به نظر می‌رسد که Detective Pikachu توانسته تعادلی را میان جالب و شاد بودن پوکمون که طرفداران در دوران کودکی از آن لذت می‌بردند و جنبه‌های تاریک و عجیب‌تر این فرانچایز برقرار کند.

توضیحات رسمی منتشر شده در مورد فیلم Detective Pikachu به این صورت است:

«داستان از آنجایی آغاز می‌شود که کاراگاه Harry Goodman به طور اسرار آمیزی گم شده و این موضوع باعث می‌شود تا پسر ۲۱ ساله‌اش «تیم» به دنبال پدرش بگردد و همکار سابق Harry Goodman، کارآگاه پیکاچو، در طول این تحقیقات به او کمک خواهد کرد. پیکاچو پوکمونی عاقل و بامزه، کارآگاهی فوق‌العاده و دوست داشتنی بوده که حتی برای خودش هم حیرت‌انگیز است. این دو متوجه می‌شوند که می‌توانند به‌طور خاصی (برخلاف بقیه پوکمون‌ها) با یکدیگر ارتباط برقرار کنند؛ بنابراین، در ماجراجویی هیجان‌انگیز به نیروهای ویژه ملحق شده تا این معمای پیچیده را حل کنند. پیکاچو و «تیم» در میان خیابان‌های نئونی شهر Ryme- کلان شهری بزرگ و مدرن که در آن انسان‌ها و پوکمون‌ها در دنیایی فوق‌العاده واقع گرایانه در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند- سرنخ‌ها را دنبال و با پوکمون‌های مختلفی برخورد می‌کنند و متوجه نقشه‌ای شوکه‌کننده می‌شوند که تمام دنیای پوکمون‌ها را تهدید و می‌تواند این هم‌زیستی آرام را نابود کند.»

Detective Pikachu بیستم اردیبهشت ماه سال آینده (۱۰ مِی ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: