فیلم‌برداری سریال بت‌وومن به‌زودی آغاز خواهد شد

توسط علی پورمرادی در ۱ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۰

براساس آخرین گزارشات، به نظر می‌رسد که ساخت سریال بت‌وومن (Batwoman) طی هفته‌های آتی رسماً آغاز خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بنا به گزارش سایت Hollywood Buzz، فیلم‌برداری این سریال و در شهر ونکوور کشور کانادا از ابتدای ماه مارچ آغاز خواهد شد. همان‌طور که «روبی رز» (Ruby Rose) اولین‌بار به‌عنوان بت‌وومن در کراس اور سریال Elseworlds در شبکه CW ظاهر شده بود، اکنون ایفای نقش اصلی سریال بت‌وومن را هم به‌ عهده گرفته است. او در رابطه با احیای این شخصیت ابرقهرمانی این‌گونه اظهار نظر می‌کند:

این حقیقت که او به‌صورت آشکار، یک ابرقهرمان دگرباش است و این‌که حضور او را از زمان کودکی در تلویزیون شاهد بوده‌ام، عاملی بود که من را به بازی کردن در این نقش ترغیب کرد. اهمیت این نقش برای من بسیار زیاد است؛ چون می‌توانم از راه‌‌های زیادی با این نقش ارتباط برقرار کنم و درعین حال، اینطور احساس می‌کنم که هدفی فراتر از رویای بازیگری به من می‌دهد و  البته از کارهای دیگری که در گذشته انجام داده‌ام بسیار ارزشمندتر خواهد بود.

مصمم به اجرای عدالت و اظهار افکارش، به عنوان بت‌وومن بر فراز خیابان های گاتهام پرواز می‌کند. دگرباشی آشکار و مبارزی زبده و تعلیم دیده؛ آماده برای ریشه‌کن کردن جنایت در شهری که در حال نابودی است. با این حال، نباید به این زودی او را یک قهرمان بنامیم، زیرا که در شهری محتاج به یک ناجی، او قبل از تبدیل شدن به نمادی از امید، باید بر سرارت‌ها و شیاطین دورنی‌اش غلبه کند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “فیلم‌برداری سریال بت‌وومن به‌زودی آغاز خواهد شد”

  1. PrinCe S گفت:

    به‌به
    یه شخصیت جدید از دی سی که CW میخواد با قدرت اونو WC کنه :))

    ۰ ۰