تماشا کنید: عنوان Totally Reliable Delivery Service با یک تریلر توسط tinyBuild معرفی شد

توسط پرهام فروزان در ۱ بهمن ۱۳۹۷ , ۱۱:۰۰

tinyBuild یک بازی جالب و فانتزی به نام Totally Reliable Delivery Service را به همراه یک تریلر جالب معرفی کرد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

این ناشر یک تریلر جالب را منتشر کرد و نشان می‌دهد قرار است در این بازی همراه دوستان و آشنایان کلی بخندید و اوقات خوبی را داشته باشید. طبق شنیده‌ها، این بازی دارای هر دو بخش چندنفره محلی و آنلاین است.

ایده اصلی و عمومی این بازی این است که شما در نقش یک تحویل‌دهنده اجناس هستید که باید اجناس و بسته‌ها را سالم و قابل اعتماد به مقصد و دست مشتری برسانید. این بازی از سیستم فیزیک ragdoll استفاده می‌کند که یک محیط کمیکال و مفرح ولی در عین حال چالش برانگیز را فراهم می‌آورد که به خوبی مهارت بازیکنان را مورد آزمایش قرار می‌دهد. بازیکنان می‌توانند با استفاده از پرش، راه رفتن، رانندگی و گرپل کردن مسیر خود را تعیین کنند و بسته را به مقصد برسانند.

طبق جزییات منتشر شده، این بازی در سبک جهان باز است که جهان آن توسط اسباب بازی‌ها و وسایل نقلیه و ماشین‌ها پر شده است و در صورتی که بازیکنان بخواهند، می‌توانند دست از کار کردن بکشند و در جهان این بازی لذت ببرند. آن‌ها می‌توانند پرواز کنند و با چتر فرود بیایند یا روی زمین رانندگی کنند.

میزان امتیازی که به ازای هر تحویل بسته می‌گیرید، بسته به خسارتی که به آن می‌زنید متفاوت است و به مهارت شما ارتباط دارد.

شما می‌توانید از بین ۴ شخصیت یک شخصیت را انتخاب کنید یا می‌توانید با ۳ نفر دیگر از دوستان خود یک تیم ۴ نفره شکل بدهید و به طور گروهی بازی کنید؛ همچنین شما می‌توانید آب و هوایی که می‌خواهید بازی داشته باشد را نیز انتخاب کنید.

شما می‌توانید از طریق این لینک برای بتای بازی ثبت نام کنید؛ همچنین نسخه نهایی این بازی نیز در تاریخ ۱۵ جولای ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. می‌توانید تریلر این بازی را در زیر تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: