دارک سایدرز ۳ برای نینتندو سوییچ

شایعه: امکان انتشار بازی دارک سایدرز ۳ برای کنسول نینتندو سوییچ

توسط علی پورمرادی در ۳۰ دی ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۰

امکان انتشار بازی دارک سایدرز ۳ برای کنسول نینتندو سوییچ وجود دارد، البته همه چیز فعلا در حد شایعه است. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

همان‌طور که می‌دانید، چه بازی‌های قدیمی و چه بازی‌های جدید دارک سایدرز، روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس هستند. متاسفانه نینتندو سوییچ به عنوان منطقه آزاد دارکسایدرز باقی مانده. البته ،باید گفت بازی‌هایی که ساختاری مشابه بازی زلدا (Zelda) داشتند، توانستند عملکرد خوبی را روی پلتفرم نینتندو سوییچ از خود بر جای بگذارند و نظر طرفداران را به خود جلب کند.

به دلیل پیشنهادی که یکی از طرفداران در رابطه با در انتشار دارک سایدرز برای پلتفرم نینتندو داد، شرکت THQ Nordic و اکانت دارک سایدرز وارد مناظره‌ای شدند و این مناظره حاکی آن بود که ممکن است مجموعه دارک سایدرز وارد نینتندو سوییچ شود.

البته، این‌ها فقط در حد شایعه هستند و فرض بر آن است که امکان افتادن هر اتفاقی وجود دارد. ما اصلا نمی‌دانیم که انتظار چه چیزی را باید بکشیم، قسمت اول؟ قسمت دوم؟ قسمت سوم؟ یا هر سه قسمت؟ الان همه چیز فقط در حد حدس و گمان است، اما شنیدن خبر انتشار دارک سایدرز برای نینتندو سوییچ در چند ماه آینده اصلا اتفاق تعجب برانگیزی نیست.

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: