تماشا کنید: ۲۸ دقیقه ابتدایی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

توسط افراسیاب در ۲۹ دی ۱۳۹۷ , ۲۰:۰۰

باندای نامکو یک ویدیو از گیم‌پلی ۲۸ دقیقه ابتدایی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر کرده که این ویدیو به‌صورت مستقیم در کنسول پلی‌استیشن ۴ اجرا شده است. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

بازی موردانتظار Ace Combat 7: Skies Unknown سرانجام با بازخوردهای مثبت منتشر شد، و بسیاری از شما ممکن است برای خرید این بازی هنوز شک و تردید داشته باشید. برای همین شرکت باندای نامکو یک ویدیو از ۲۸ دقیقه ابتدایی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر کرده است تا آشنایی بیشتری از آن پیدا کنید.

در این ویدیو پیش از آغاز نخستین ماموریت ابتدا شاهد صحنه‌های سینمایی هستیم. در این صحنه‌ها پدربزرگ شخصیت Avril Mead را مشاهده می‌کنیم که سعی می‌کند او را از پیوستن به نیروی دفاعی Osean باز دارد، چراکه پدر Avril Mead نیز در جریان جنگ‌ کشته شد. پدربزرگ او سعی می‌کند او را تشویق به کار با هواپیماهای غیرجنگی کند. تمام این داستان‌ها در ذهن Avril جریان دارند چراکه او اکنون مورد حمله یکی از هواپیماهای جنگی دشمن قرار گرفته است؛ سپس در ادامه Trigger شخصیت اصلی بازی وارد ماجرا می‌شود.

در کنار کات‌سین‌های مفصل بازی، شاهد آموزش مختصر کنترل گیم‌پلی بازی هستیم و همچنین با طراحی محیط‌های زیبای بازی آشنا می‌شویم.

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قابل دسترس است، کاربران رایانه‌های شخصی برای تجربه بازی باید تا ۱۲ بهمن صبر کنند.

برای اطلاعات بیشتر از بازی Ace Combat 7: Skies Unknown می‌توانید پیش‌نمایش آن را با عنوان تحقق یک رویا مطالعه کنید.

در انتها می‌توانید ویدیو ۲۸ دقیقه‌ای ابتدای بازی را مشاهده کنید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: