Maurice LaMarche تریلر جدید Forza Horizon 4

کاربران بازی Forza Horizon 4 از مرز ۷ میلیون نفر گذشتند

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۹ دی ۱۳۹۷ , ۱۸:۰۰

طبق جدیدترین اخبار بازی، به نظر می‌رسد Forza Horizon 4 توانسته تا به این‌جای کار عملکرد خیره‌کننده از خود به جای گذاشته تعداد کاربران خود را به بیش از ۷ میلیون نفر برساند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اگر به خاطر داشته باشید، سری قبلی این بازی یعنی «Forza Horizon 3»، که در نوع خود یکی از بهترین و بزرگترین بازی‌های ریسینگ آرکید محسوب میشد، توانست با عملکردی درخشان، نظر مثبت بسیاری از کاربران و علاقه‌مندان به این سبک را به خود جلب کند. این بازی به حدی کامل و بی‌نقص بود که بعید به نظر می‌رسید شرکتی جز «پلی‌گراند گیمز» (Playground Games، سازنده سری‌بازی‌های Forza Horizon) توانایی ارائه عنوانی بهتر از آن را داشته باشد.

همین اتفاق هم افتاد و پلی‌گراند گیم توانست بار دیگر، کاربران را با معرفی یک بازی ریسینگ جدید و فوق‌العاده غافلگیر کند. حدودا یک ماه پیش، استودیوی مایکروسافت، چهارمین عنوان از این سری بازی‌ها را تحت عنوان Forza Horizon 4 منتشر کرد. شاهکاری دیگر از پلی‌گراند گیمز،‌ که با اضافه کردن یک نقشه بسیار بزرگ‌تر و پرجزییات تر، اضافه کردن آیتم‌های جالب و  مسابقاتی متنوع، آن هم چندین و چند برابر نسبت به نسخه‌های قبل، Forza Horizon 4 را تا به اینجا، به بهترین بازی ریسینگ امسال تبدیل کرده است.

با سابقه درخشان این سری باز‌ی‌ها،‌ انتظار میرفت Forza Horizon 4 با استقبال خوبی مواجه شود اما این‌طور که به نظر می‌رسد این بازی فراتر از خوب ظاهر شده و توانست آمار خیره‌‌کننده‌ای از خود به جای بگذارد. با توجه به آمار، تنها یک هفته پس از انتشار Forza Horizon 4، بیش از ۲ میلیون نفر به تجربه این بازی پرداختند. جدای کیفیت خارق‌العاده این بازی که جای هیچ بحثی باقی نمی‌گذارد،‌ عرضه این بازی در سرویس Xbox Games Pass‌ نیز کمک شایانی به ثبت این رکورد کرد؛ چرا که دو هفته پس از انتشار بازی State of Decay 2 بر روی این سرویس نیز بیش از دو میلیون کاربر آن را دریافت کردند!‌
اما این رکورد فوق‌العاده تنها به هفته‌ی اول ختم نمی‌شود! Forza Horizon 4 توانست هم اکنون، که حدودا ۱ ماه از زمان انتشار رسمی آن می‌گذرد، به بیش از ۷ میلیون کاربر دست پیدا کند که در نوع خود عدد شگفت‌انگیزی محسوب می‌شود و حتی سازندگان آن را نیز غافلگیر کرده است؛ به طوری که Forza Motorsport، با انتشار پستی در صفحه رسمی خود در توئیتر، از همه طرفداران این بازی به خاطر استقبال بی‌نظیرشان تشکر کرد.

متن توئیت به شرح زیر است.

چه شروع طوفانی در سال ۲۰۱۹ داشتیم! تنها یک ماه پس از انتشار بازی Forza Horizon 4: Fortune Island، میبینیم که بیش از ۷ میلیون نفر به تجربه این بازی پرداخته‌اند. از همه شما طرفداران Forza ممنونیم!

هم اکنون کاربران پلتفرم ویندوز و کنسول اکس‌باکس وان می‌توانند به تجربه این عنوان ریسینگ جهان‌باز و مهیج پلی‌گراند گیمز بپردازند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: