معرفی Major X، شخصیت جدید فرنچایز X-Men

توسط علی پورمرادی در ۲۹ دی ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۱

پس از معرفی شخصیت «کیبل» ( Cable) به‌عنوان یک جهش یافته که بیش از سی سال از آن می‌گذرد، «راب لیفلد» (Rob Liefeld) طی مصاحبه‌ای اعلام داشت که بر آن است تا شخصیتی به نام Major X را به فرنچایز X-Men معرفی کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی مارول اعلام کرده که درحال ساخت مجموعه‌ای به‌نام Major X است، در این مجموعه، شخصیت جدید و مرموزی نشان داده می‌شود که با «ولورین»، «ددپول»، «استورم»، کیبل و دیگر مردان اکس، در یک درگیری که پایه و اساس آن مربوط به فرنچایز اکس-من است، برخورد می‌کند.

طی مصاحبه‌ای که لیفیلد با سایت کمیک بوک داشت، در مورد جدیدترین اثر خود و طرح و روند داستانی اطلاعاتی داد، مثلاً این‌که Major X از یک منطقه کشف نشده از دنیای مارول خواهد آمد. بنا به گفته راب لیفلد:

 Major X از قلمروی خارج از سیاره ما می‌آید، از مکانی به نام The X-istence؛ جایی که مردمانش تماماً جهش یافته‌ها هستند، این مکان مخصوص آن‌هاست. آن‌ها خوشحال هستند و در هارمونی زندگی می‌کنند. ما به دنبال اتفاقاتی هستیم که در این قلمرو را به سوی ما باز کند. مسئله موجودیت The X-istence تبدیل به موضوعی شده که ما کمی به مشکل برخوردیم و راه حل آن هم، شکل گیری مطلق The X-istence است. Major X وارد دنیای ما می‌شود و دلیل این‌که او با جهش بافته‌های مدرن دنیای ما برخورد می‌کند، نابودی The X-istence است. او حالا قرار است در مسیری قدم بر دارد که نهایتاً منجر به بازسازی خواستگاه‌اش می‌شود.

راب لیفلد هم‌چنین به این موضوع هم اشاره کرد:

طرفدارانی که مشتاق شناختن هویت Major X هستند، جز صبر کردن کاری از دستشان بر نمی‌آید. جهت پرداخت وقایع در دنیای اکس-من، باید از مفاهیمی مثل ابهام و وسوسه استفاده کنیم، چون به هرحال این‌ها اصل‌هایی هستند که اکس-من بر پایه‌ی آنها بنا شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: