شایعه: سه‌گانه هارلی کویین در دست ساخت

توسط علی پورمرادی در ۲۹ دی ۱۳۹۷ , ۱۲:۳۲

با وجود این‌که فیلم «جوخه انتحار» (Suicid Squad) نمایشی مطابق انتظار شرکت برادران وارنر نداشت، اما شخصیت هارلی کویین (Harley Quinn) با هنرنمایی «مارگو رابی» (Margot Robbie’s) بسیار برجسته شد و طرفداران زیادی را به خود جلب کرد. به‌نظر می‌رسد که شرکت برادران وارنر قصد دارد از شخصیت هارلی کویین، برای ساخت یک مجموعه سه‌گانه استفاده کند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

این طور که مشخص شده، شخصیت هارلی کویین، برای فیلم «پرندگان شکاری» (Birds of Prey) به سینما باز خواهد گشت. جایی که او هسته اصلی تیمی است که در کنارش، شحصیت‌هایی چون «هانترس» (Huntress) و «قناری سیاه» قرار دارند. براساس آخرین شایعات منتشر شده توسط سایت (Geeks WorldWide)، ظاهراً فیلم پرندگان شکاری، اولین قسمت از سه‌گانه هارلی کویین بوده و قسمت دوم آن هم با عنوان «حوریان گاتهام» (Gotham City Sirens)، تولید خواهد شد.

از آنجا که، تمرکز مجموعه حوریان گاتهام در کمیک بوک، بیش‌تر متوجه ماجراهای هارلی کویین، «کت وومن» (Catwoman) و «پویزن آیوی» (Poison Ivy) است، اصلاً جای تعجبی ندارد که هارلی کووین را حتیٰ به‌عنوان شخصیت اصلی در این فیلم ببینیم. جایی که او بین جوانب قهرمانانه و شرورش در تقلا و ستیز است. البته این می‌تواند یکی از ایده‌های ساخت قسمت سوم این سه گانه باشد، یعنی جایی که پرندگان شکارچی در مقابل حوریان گاتهام قرار می‌گیرند.

گروه پرندگان شکارچی در کمیک بوک متشکل از «بت‌گرل» (Batgirl)، قناری سیاه و هانترس است. جالب‌تر این‌که بر اساس شایعات، شخصیت بت‌گرل نیز قرار است فیلمی مستقل داشته باشد. قضیه از این قرار است که در فیلم پرنگان شکارچی، هارلی کویین گروهی متشکل از قناری سیاه و هانترس را تشکیل می‌دهد تا بتواند با گروهی دیگر که البته در آن جوکر هم حضور دارد، مقابله کند. هارلی کویین، پس از بیرون کردن جوکر از زندگی‌اش، با کت وومن و پویزن آیوی روابط دوستانه‌ای برقرار کرده و با آن‌ها تیم جدیدی تشکیل می‌دهد،؛تیمی که هارلی بیشتر از پرندگان شکاری با آن هم‌زاد پنداری می‌کند.

در آخرین قسمت از این سه گانه، هارلی، کت وومن و پویزن آیوی، برای شکست دادن فرد شروری که از حمایت دولت و قانون سود می‌برد، با یکدیگر همکاری می‌کنند و از آن‌جایی که هارلی گروه پرندگان شکاری را ترک کرده، بت‌گرل به عنوان سرگروه به آن وارد می‌شود. این دوگروه هم به دلیل دید متفاوتی که در رابطه با شرایط به وجود آمده دارند، نسبت به یکدیگر گارد گرفته و باهم درگیر می‌شوند.

 ساخت فیلم‌های بیشتری در رابطه با هارلی کویین جای تعجبی ندارد. همانطور که دردجوخه انتحار دیدیم، مارگو رابی به شخصیت هارلی بسیار جلوه بخشید و آن را زنده کرد. بنابراین، صرف‌نظر از این‌که این فیلم‌ها با چه عناوینی منتشر می‌شوند، انتظار است که در آینده، فیلم‌های بیشتری در رابطه با کاراکتر هارلی کویین ببینیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: