بازی Fortnite جدی‌ترین رقیب نتفلیکس از نظر سرویس استریم جهانی به شمار می‌آید

توسط علی پورمرادی در ۲۹ دی ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

شبکه نتفلیکس (NETFLIX) دارنده بیشترین سرویس استریم در جهان است. اگر قرار باشد برای این شبکه رقبایی در نظر بگبریم، به طور قطعی ذهن همه به سوی شبکه‌ها و سایت‌هایی نظیر، HBO, Amazon، Hulu ،Disney ،Warner Bros می‌رود. این شبکه‌ها با ارئه برنامه‌های جذاب و متنوع شایستگی رقابت با نتفلیکس را دارند، اما به‌نظر می‌رسد که این غول رسانه‌ای بیشتر نگرانی‌هایش معطوف یک بازی ویدیویی باشد. در ادامه با آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین گزارش مالی که امروز منتشر شد، نتفلیکس بیان کرد که مشتریانش را بیشتر از آن‌که از HBO و Amazon از دست دهد، از طریق بازی Fortnite از دست می‌دهد. این گزارش منطقی به نظر می‌رسد، در ۲۴ ساعت شبانه روز هر ساعتی که یک کاربر مشغول بازی Fortnite می‌شود، زمان استفاده از شبکه نتفلیکس را از دست می‌دهد. پیش از Fortnite هیچ عنوانی نبوده که در روند بازار تاثیر این‌چنینی داشته باشد. به همین دلیل Fortnite اولین بازی است که تا به این اندازه به چشم آمده.

البته، همان‌طور که می‌دانید مهم‌ترین دلیلی که نتفلیکس در حال شکست خوردن از Fortnite است، این است که Fortnite برای پلتفرم نینتندو سوییچ در دسترس است، اما نتفلیکس از داشتن همچین مزیتی سود نمی‌برد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: