تماشا کنید: بازی City of Brass ماه آینده به کنسول نینتندو سوییچ می‌‌آید

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۸ دی ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

با توجه به جدیدترین اخبار بازی، به نظر می‌رسد شرکت Uppercut Games قصد دارد بازی City of Brass را برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه کند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

حدودا یک سال قبل بود که Uppercut Games، از بازی City of Brass رونمایی کرد. Uppercut Games در ابتدا برنامه‌ای برای عرضه این بازی روی کنسول نینتندو سوییچ نداشت اما حالا به نظر می‌رسد این شرکت، کاربران این پلتفرم را فراموش نکرده و غافل‌گیری خوبی برای آنها تدارک دیده است.

طبق اعلام رسمی Uppercut Games، بازی City of Brass از تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۹ (۱۹ بهمن) برای کاربران کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این درحالی است که برخلاف نسخه اولیه این بازی که برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود، نسخه مورد نظر برای کنسول نینتندو، سه شخصیت جدید به همراه خواهد داشت که البته اطلاعاتی درباره هویت و ویژگی این شخصیت‌ها در احتیار نداریم.

به همین مناسبت، شرکت Uppercut Games، تریلر جدیدی از گیم‌پلی این بازی در کنسول نینتندو سوییچ منتشر کرد که می‌توانید آن را در انتهای این خبر مشاهده کنید.

همان‌طور که گفته شد، این بازی هم اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴‌، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و دارندگان کنسول نینتندو سوییچ نیز تقریبا تا یک ماه دیگر (۱۹ بهمن) میتوانند به تجربه این بازی جالب و مهیج بپردازند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: