نسخه‌ی Kollector’s Edition بازی Mortal Kombat 11 و تاریخ انتشار بتای بازی معرفی شد

توسط تارخ ترهنده در ۲۸ دی ۱۳۹۷ , ۰۱:۱۶

با خرید نسخه‌ی Kollector’s Edition بازی Mortal Kombat 11 صاحب نقاب اسکورپیون (Scorpion) شوید! در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

نسخه‌ی Kollector’s Edition بازی Mortal Kombat 11 گران‌ترین نسخه‌ی این بازی به‌حساب می‌آید و شامل نقاب اسکورپیون، کاور دیسک فلزی برای بازی، آهن‌ربایی با لوگوی مورتال کامبت و جعبه‌ی سیاه‌رنگی که روی خود اسکورپیون حین گرفتن ژست حمله (!) است، می‌شود.

چیز دیگری که درباره‌‌ی این نسخه از بازی قابل توجه است، این است که دیگر کاربران و علاقه‌مندان از دیگر کشورها جز آمریکا نیز می‌توانند برای خرید این نسخه اقدام کنند و این نسخه از بازی فقط در GameStop آمریکا در دسترس نیست.

در ادامه این خبر، اعلام شد هر کس که MK11 را پیش‌خرید کند (هر نسخه از آن را) به بتای بازی دسترسی خواهد داشت. تاریخ انتشار بتای بازی نیز روز ۸ فروردین ۱۳۹۸ (۲۸ مارچ ۲۰۱۹) اعلام شده که یک ماه قبل از تاریخ انتشار نسخه نهایی بازی است. گذشته از بتای بازی، احتمالا می‌دانید که پیش‌خریدکنندگان بازی Shao-Khan قابل بازی را نیز دریافت خواهد کرد.

در پایان لازم ذکر است که بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۳ آپریل ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

آیا شما هم مثل من دارید حسرت عدم قابلیت در خرید این نسخه از بازی را می‌خورید!؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نسخه‌ی Kollector’s Edition بازی Mortal Kombat 11 و تاریخ انتشار بتای بازی معرفی شد”

 1. bijan joker گفت:

  بسیار بسیار باکس دلنشین و البته آرزویی‌ای دست نیافتنی برایمان خواهد بود، وقتی یه عنوان بازی صرفا فقط به دلیل وجود SteelBook و یک نقشه اضافه با قیمت ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان توسط فروشندگان خوشجنس قیمت‌گذاری میشه، حدس شما از قیمت این باکس دل‌انگیز چقدر خواهد بود؟؟؟!!!…
  با سپاس…

  ____________________
  (Mortal Kombat 11)

  ۰ ۰