روند ساخت بازی علمی-تخیلی جدید Ubisoft متوقف شد

توسط مهدی صبح در ۲۸ دی ۱۳۹۷ , ۱۸:۳۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در حال کار روی عنوانی جدید در ژانر علمی-تخیلی بود. عنوانی که چندین سال که به جای نام، کدی را به همراه دارد. این بازی ناشناس حتی در Watch Dogs 2 معرفی شد. گرچه به نظر می‌رسد که این عنوان هرچه که بوده، دیگر وجود نخواهد داشت. چندین منابع داخلی از شرکت یوبی‌سافت تایید کرده‌اند که این پروژه رسما منتفی شده است. با آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

منابع داخلی که این خبر را تایید کردند، Alex Hutchinson و Jonathan Cooper کارگردانان سابق یوبی‌سافت مونترال (Ubisoft Montreal) و Pascal Blanche هستند که Blanche هنوز نیز در این شرکت مشغول به کار است. تمام این افراد درباره پایان این پروژه و کنسل شدن آن توییت کردند. دلیل پایان یافتن و مرگ این پروژه مشخص نیست اما می‌دانستیم که این بازی چندین سال است که با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند. بنابراین، از بین بردن تمام پروژه توسط یوبی‌سافت (Ubisoft) موضوع غافل‌گیر کننده‌ای نبود.

صحبت درباره این که چه چیزی را از دست دادیم یا این عنوان می‌توانست تا چه قدر بزرگ باشد، سخت است. زیرا هیچ اطلاعاتی از این بازی نداریم. حال که این‌ها گفته شد امیدواریم که افرادی که برروی ساخت این پروژه کار می‌کردند، نابودی پروژه را سخت نگیرند، از آن بگذرند و روی چیزی بهتر و هیجان انگیزتر کار کنند. از طریق این لینک می‌توانید یک نمونه توییت درباره این پروژه را ببینید.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: