به‌نظر می‌رسد پنگوئن شخصیت منفی فیلم The Batman خواهد بود!

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۸ دی ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۸

با توجه به جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به نظر می‌رسد شرکت دی‌سی قصد دارد در فیلم The Batman، از «ازوالد کابلپات» (پنگوئن شهر گاتهام) به عنوان دشمن شماره یک بتمن استفاده کند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اگر کتاب‌های کمیک مربوط به بتمن را خوانده باشید، قطعا پنگوئن معروف گاتهام را می‌شناسید. «پنگوئن» درواقع جزء اولین دشمنان ابرقهرمان معروف دنیای کمیک،‌ بتمن، محسوب می‌شود. نام واقعی این شخصیت در شهر گاتهام، ازوالد کابلپات بوده و انسانی بسیار باهوش است. به طوری که اگر کسی از ذات درونی او خبر نداشته باشد، گمان می‌کند او یکی از مهربان‌ترین و دلسوزترین آدم‌های شهر گاتهام است. البته گاهی هم این اتفاق می‌افتد و این شخصیت شرور و خشن، به یک انسان آرام و مهربان تبدیل می‌شود؛ اما این ظاهر آرام به هیچ عنوان ذات حقیقی اورا عوض نمی‌کند.

حال این سوال پیش می‌آید که آیا واقعا پنگوئن در این فیلم ایفای نقش خواهد کرد؟
در طول چندسال اخیر، خبرها و شایعات زیادی مبنی بر شخصیتی که در نقش بتمن ایفای نقش خواهد کرد، وجود داشته اما یکی از مهم‌ترین سوال‌هایی که برای علاقه‌مندان بوجود آمده، پیرامون دشمن شماره یک بتمن است. طبق گفته «مارک هیوز»، نویسنده مجله Forbes آمریکا، ازولاد کابلپات یکی از نامعدود دشمنان بتمن خواهد بود که در فیلم جدید The Batman حضور خواهد داشت. البته هنوز دقیقا مشخص نشده آیا کابلپات اصلی‌ترین دشمن بتمن خواهد بود یا تنها به عنوان یکی از دشمنان بی‌شمار این ابرقهرمان در این فیلم حضور خواهد داشت. با این‌حال، این اولین حضور پنگوئن در سری فیلم‌های بتمن نیست و قبل از این‌ هم شاهد حضور این شخصیت به عنوان دشمن اصلی این ابرقهرمان بودیم. برای مثال در سال ۱۹۹۲ و در فیلم Batman Returns، شاهد حضور «دنی دیویتو» (Danny Devito) در نقش پنگوئن بودیم. همچنین در فیلم‌ Batman (در سال ۱۹۹۶) و سریال گاتهام (از سال ۲۰۱۴ تا کنون)، بازیگرانی چون «برگس مردیت» (Burgess Meredith) و «رابین لرد تایلر» (Robin Lord Taylor)، بازی در نقش پنگوئن را برعهده داشتند.

یکی دیگر از شواهدی که به شایعه حضور پنگوئن در فیلم The Batman دامن می‌زند، حضور دو تن از دشمنان بزرگ بتمن یعنی «بلک مسک» (Black Mask) و «ویکتور زاس» (Victor Zsasz)، در فیلم Birds of Prey (فیلم مستقل شخصیت هارلی کوئین) است. بنابراین این احتمال وجود دارد که دی‌سی، از یک شخصیت شرور دیگر برای فیلم خود استفاده کند و آن‌ شخصیت به احتمال زیاد کسی نیست جز پنگوئن شرور گاتهام!

علاوه بر این، «جاش گد» (Josh Gad)، گوینده نقش »اولاف» در انیمیشن Frozen، و «پاول والتر هاوسر» (Paul Walter Hauser)، بازیگر فیلم I, Tonya، اعلام کرده‍‌اند که به بازی در نقش پنگوئن علاقه‌مند هستند. البته هنوز چیزی در این رابطه مشخص نشده و باید دید آیا یکی از این دو در نقش پنگوئن حضور خواهند داشت یا دی‌سی قصد دارد از شخصیت جدیدی در این نقش استفاده کند. البته این احتمال هم وجود دارد که از شخصیت منفی دیگری به عنوان دشمن اصلی بتمن در این فیلم استفاده شود. برای مثال،‌ زمانی که «بن افلک» (Ben Affleck)، در پروژه ساخت فیلم The Batmanحضور داشت، قرار بود «اسلید ویلسون» یا همان «دث استروک» (Deathstroke)، به عنوان دشمن اصلی بتمن در این فیلم حضور داشته باشد؛ اگر به خاطر داشته باشید، آخرین بار «جو منگانیلو» (Joe Manganiello) در قامت دث استروک، در بخش انتهایی فیلم جوخه عدالت حضور یافت؛ اما با حضور «مت ریوز» (Matt Reeves) به‌عنوان نویسنده و کارگردان The Batman، وجود نقش دث استروک در این فیلم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

تا به اینجا تنها اطلاع دقیقی که از فیلم The Batman در اختیار داریم این است که  مت ریوز، کارگردانی و نویسندگی این فیلم را بر عهده خواهد داشت و آن‌طور که به نظر می‌رسد، این کارگردان قصد دارد فیلم جدید بتمن را به سبک نوآر به‌اجرا در آورد؛ این یعنی قرار است در این فیلم، بیشتر از هر سری دیگری از آن، شاهد اتفاقات جنایی، ابهام‌آمیز و معماگونه باشیم.

با این‌حال هنوز خبر دقیقی در رابطه با بازیگران و یا تاریخ دقیق انتشار این فیلم از سوی دی‌سی منتشر نشده و بهتر است همه این‌ها را تنها در حد یک شایعه در نظر بگیریم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: