تماشا کنید: اولین تریلر فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum منتشر شد

توسط امیرحسین صفری در ۲۷ دی ۱۳۹۷ , ۲۱:۲۳

دقایقی پیش کمپانی Lionsgate اولین تریلر فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum را به‌صورت رسمی منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اولین تریلر فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum، چنان‌چه که در پایان قسمت دوم دیدیم، تاکید می‌کند که شخصیت John برای نجات جان‌اش باید مقابل دنیا بایستد. در این تریلر تعدادی از اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم هم برای اولین‌بار به نمایش گذاشته شده‌اند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به رئیس سازمان جنایی High Table و شخصی به‌ نام Sofia اشاره کرد. Sofia ظاهراً شخصیتی است که از گذشته John را می‌شناخته و اکنون آمده تا کمک‌حال او باشد.

داستان فیلم فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum دقیقاً بلافاصله پس از نسخه‌ی پیشین ادامه خواهد یافت. یعنی جایی که John در هتل Continental مرتکب قتل شده و اصلی‌ترین قانون این هتل را نقض می‌کند؛ البته مقتول شخصی رده‌ بالا است که قبلاً دستور قتل John را صادر کرده بود. طرف حساب John حالا قاتل‌های زبده‌ای هستند که در جای جای دنیا انتظار او را می‌کشند. برای کشتن John جایزه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیون دلار تعیین شده است. جایزه‌ای که حالا شخصیت اصلی داستان را در مقابل تمام دنیا قرار داده است. فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum از تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۹ (۲۷ اردیبهشت ۹۸) به اکران در خواهد آمد. در ادامه اولین تریلر فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum را مشاهده می‌کنید.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “تماشا کنید: اولین تریلر فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum منتشر شد”

  1. aliya گفت:

    این قسمت هم مثل دو قسمت قبل یک شاهکار خواهد بود :۱۵:

    ۳ ۰
  2. ALIREZA گفت:

    یه حسی بهم میگه روسها باهاش هم پیمان میشن

    ۱ ۱