بسته الحاقی The Nightmare برای بازی Shadow of The Tomb Raider معرفی شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۷ دی ۱۳۹۷ , ۱۱:۰۶

طی آخرین اخبار بازی، از بازی Shadow of The Tomb Raider، دیروز سومین بسته الحاقی این بازی تحت عنوان The Nightmare معرفی شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دیروز حساب رسمی بازی Shadow of The Tomb Raider در توئیتر، اعلام کرد که بسته الحاقی جدید این بازی با نام The Nightmare، در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۹۱ (۲ بهمن) در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. The Nightmare، بعد از The Forge و The Pillar، سومین بسته الحاقی بازی خواهد بود که شرکت Square Enix تا کنون برای بازی خود ارائه کرده است. اما بسته الحاقی جدید این بازی چه سورپرابزی برای کاربران به همراه خواهد داشت؟

با اینکه اطلاعات زیادی از شرکت سازنده در رابطه با جزئیات این بسته الحاقی منتشر نشده، اما با توجه به شایعات، در این بسته شرایط سختی در انتظار لارا کرافت خواهد بود! لارا در این محتوی الحاقی، در تلاش برای به‌دست آوردن یک اسلحه قدرتمند و جدید، به‌صورت اتفاقی وارد یک مقبره می‌شود. اما نکته اصلی، دشمنان او هستند که داستان را کمی پیچیده‌تر کرده‌اند. آن‌طور که به نظر می‌رسد، لارا در این مقبره با دوستان خود که در قسمت‌های قبل آن‌ها را از دست داده روبه‌رو می‌شود! دشمنان لارا کرافت هم کسانی هستند که او آن‌ها را  از قبل می‌شناسد ولی درحقیقت اینطور نیست! و در واقع این فقط چیزی است که لارا در ذهن خود آن را تداعی می‌کند! تصویر زیر، شخصت اصلی بازی Shadow of The Tomb Raider را نشان می‌دهد که بیرون یک عمارت بزرگ و در میان گورستانی ایستاده است. اگر شایعات درست باشند و قرار باشد که لارا در این بسته الحاقی با گذشته خود روبه‌رو شود، احتمالاً این عمارت، همان عمارت خانوادگی آن‌ها خواهد بود. با توجه به این شرایط، به نظر می‌رسد The Nightmare، بهترین عنوانی است که Square Enix توانسته برای این بسته الحاقی مرموز و ترسناک در نظر بگیرد!

بازی Shadow of The Tomb Raider

با توجه به توئیتی که حساب رسمی این بازی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد، زمان عرضه این بسته الحاقی ۲۲ ژانویه ۲۰۹۱ (۲ بهمن) خواهد بود و طبق معمول، کاربرانی که سیزن پس این بازی را خریداری کرده‌اند، همانند دو بسته الحاقی قبل، به طور رایگان، این محتوای الحاقی را هم دریافت خواهند کرد. کاربرانی که سیزن پس این بازی را خریداری نکرده‌اند، به احتمال زیاد باید این بسته الحاقی را خریداری کنند که البته مبلغ آن عنوز به‌طور رسمی اعلام نشده است.

بازی Shadow of The Tomb Raider هم اکنون در پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: