Bryan Cranston ساخت فیلم Breaking Bad را تایید کرد

توسط افراسیاب در ۲۷ دی ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۰

«برایان کرانستون» (Bryan Cranston) بازیگر نقش اصلی سریال Breaking Bad ساخته شدن فیلمی بر اساس دنیای این سریال را به تهیه‌کنندگی خالق آن، آقای Vince Gilligan تائید کرد. در ادامه با آخرین اخبار سینما و تلویزیون دنیای بازی همراه شوید.

کرانستون در برنامه محبوب The Tonight Show Starring Jimmy Fallon با شوخ‌طبعی گفت:

من امشب در مقابل شما حضار می‌گویم و معرفی می‌کنم_ یک معرفی مخصوص- من تائید می‌کنم، فیلم Breaking Bad حقیقت دارد… شایعات درست هستند.

در ماه نوامبر خبرگزاری Hollywood Reporter خبر از بازگشت کرانستون در نقش «والتر وایت» در فیلم Breaking Bad داد. شخصیت محبوبی که از یک معلم ساده دبیرستانی به سردسته موادفروشان تبدیل شد. همچنین «آرون پال» ستاره دیگر این سریال نیز بار دیگر در نقش «جسی پینکمن» ظاهر خواهد شد.

با توجه به آنکه آخرین فصل سریال در سال ۲۰۱۳ با مرگ شخصیت والتر وایت تمام شد، به‌ نظر می‌رسد که این فیلم یک داستان مستقل را پیش از مرگ او روایت می‌کند.

پس از آن‌که این خبر منتشر شد، کرانستن اظهار داشت که هیچ اطلاعی از عرضه این فیلم ندارد اما کار روی یک فیلم بر اساس Breaking Bad را بسیار دوست دارد.

در ماه نوامبر در جریان برنامه The Dan Patrick Show کرانستون توضیح داد که هنوز هیچ فیلمنامه‌ای از گیلیگان به‌دست او نرسیده است، اما قطعا او تمایل دارد که بار دیگر در مشهورترین نقش دوران حرفه‌ایش ظاهر شود. کرانستون گفت:

او یک نابغه است و او یک داستان فوق‌العاده دارد. مردم زیادی هستند که خواهان تکمیل بخش‌هایی از داستان هستند که پاسخ داده نشده‌اند. و در این فیلم همان‌طور که اشاره کردم داستان شخصیت‌هایی را روایت می‌کند که در جریان سریال کامل نشده‌اند.

کرانستون توضیح داد که او دوست دارد شاگرد سابق خود را ببیند که چطور به ندای درون‌اش گوش داده و راهش را پیدا می‌کند:

انسانیت به شخصیت او قدرت می‌بخشد، موجب می‌شود تا راهش را پیدا کند و به انسان دیگری در مابقی زندگی‌اش تبدیل شود، و خوشحال باشد؛ زیرا من فکر نمی‌کنم که او هیچ‌وقت خوشحال بوده باشد.

گیلیگان این فیلمنامه دو ساعته را می‌نویسد و احتمالا خودش نیز آن را کارگردانی می‌کند. گیلیگان با سریال Better Call Saul دنیای فرانچایز Breaking Bad را گسترش داد و با این فیلم نیز به قسمت دیگری از داستان سرک می‌کشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: