حیرت اعضای Guerrilla Games پس از تماشای گیم‌پلی عنوان Death Stranding

توسط مهدی صبح در ۲۷ دی ۱۳۹۷ , ۲۱:۵۵

عنوان Death Stranding ساخته کوجیما (Kojima)، بخشی از وجودش را مدیون توسعه‌دهندگان عناوین Horizon: Zero Dawn و Killzone در Guerrilla Games است. احتمالا این را می‌دانید که موتور بازی‌سازی که برای توسعه Death Stranding‌ مورد استفاده قرار گرفته است، Decima Engine‌ نام دارد. این موتور بازی‌سازی توسط استودیویی هلندی ساخته شده و دقیقا همان موتوری است که برای ساخت عنوان Horizon‌ سال ۲۰۱۷ نیز مورد استفاده قرار گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

اخیرا کوجیما (Kojima) به شرکت Guerrilla Games رفته تا ویدیویی (ویدیویی جدید که کسی قبلا آن را ندیده) از بازی جدیدش، یعنی Death Stranding به نمایش بگذارد. ظاهرا چیزی که توسط هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) به نمایش گذاشته شده، برای تماشاگران بسیار جالب و جذاب بوده است.

بخشی از کارکنان Guerrilla Games برای گفت‌و‌گو درمورد این بازی به توییتر آمدند و همه آن‌ها حرف‌های مثبتی راجع به بازی نوشتند. از رییس استودیو Herman Hulst‌ و Mathijs de Jonge کارگردان بازی Horizon Zero Dawn‌ گرفته تا Denis Zopfi طراح اصلی مبارزات و بسیاری دیگر، همه و همه که این ویدیو را مشاهده کرده بودند از صفات خوبی برای توصیف بازی استفاده کردند.

البته، شرکت Guerrilla Games تنها افراد خوش شانسی نبودند که توانستند نگاهی به گیم‌پلی این بازی بندازند. ظاهرا کارگردان عنوان God of War، یعنی Cory Balrog نیز موفق به مشاهده گیم‌پلی عنوان Death Stranding به صورت خصوصی شده است. تاریخی برای انتشار عنوان Death Stranding ساخته هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) مشخص نشده اما با اخبار مختلفی که به تازگی درباره این بازی می‌شنویم، ممکن است زودتر از چیزی که فکرش را بکنیم بازی انتشار یابد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: