تاریخ اکران دو قسمت بعدی مجموعه‌ی Mission Impossible مشخص شد

توسط علی پورمرادی در ۲۶ دی ۱۳۹۷ , ۱۳:۴۱

اخبار جدیدی از ساخت دوقسمت بعدی فرنچایز Mission: Impossible (عملیات غیرممکن) منتشر شده و گمانه زنی‌هایی مبنی بر احتمال عمل‌کرد درخشان آن‌ها در آینده وجود دارد. درادامه با دنیای بازی همراه شوید.

طبق گزارش سایت Variety، کریستوفر مک‌کواری (Christopher McQuarrie) برای کارگردانی قسمت‌های هفتم و هشتم سری Mission: Impossible قراردادی را منعقد کرده است. طبق این گزارش، دو قسمت بعدی این فیلم قرار است همانند Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame پشت سرهم فیلم‌برداری شده و در تابستان سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ اکران شوند.

اخرین اثر مک کواری یعنی Mission: Impossible – Fallout، شدیداً مورد تحسین منتقدان و طرفداران واقع شد. این فیلم با بهره‌گیری از اکشن هیجان‌انگیز و جلوه های ویژه فوق‌العاده، حالا تمام علاقه‌مندان را به این فکر فرو برده که سورپرایزهای بعدی چه خواهند بود، چیزی که ظاهراً مک‌کوایر و تام کروز نیز بحث های جالبی راجب آن داشته‌اند.

یکی از ایده‌هایی که احتمال اجرایی شدن‌اش زیاد است، احتمال ساخت بخش هایی از فیلم در فضای خارج از جو زمین خواهد بود، این ایده‌ای است که خود مک‌کوایر هم به‌نظر تمایل به انجام آن دارد! البته این به همکاری و سرمایه‌گذاری شرکت‌هایی نظیر SpaceX ،NASA و Paramount Pictures نیز بستگی دارد. البته تام کروز خم در رابطه با ساخت فیلم در فضای خارج از جو زمین اظهار داشت: «ساخت این گونه ایده ها کار بسیار دشواری است و لازمه‌‌‌‌‌ی آن داشتن کاراکتر و داستانی غنی می‌باشد.»

نظر شما در رابطه با دوقسمت بعدی عملیات غیر ممکن چیست؟ ایا آن‌ها همانند قسمت‌های قبلی قادر خواهند بود که موفقیت‌های خود را تکرار کنند؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تاریخ اکران دو قسمت بعدی مجموعه‌ی Mission Impossible مشخص شد”

  1. هورا کاش برا بلوریش هم زودتر بیاد :'( :'(

    ۱ ۰